Microsoft on analüütikutele meeldima hakanud

Fredy-Edwin Esse, California 25. aprill 2014, 20:49

Microsofti püüdlused uue tegevjuhi Satya Nadella juhtimisel pöörata enim tähelepanu pilvetehnoloogiale ja mobiilseadmetele on üldiselt leidnud analüütikute poolehoidu.

Eile pärast tulemusi ütles Nadella konverentskõnel, et pilvetehnoloogia on praegu firma jaoks kui kullapalavik, vahendab MarketWatch.

Microsofti kattev FBR analüütik Daniel Ives märgib, et Microsofti üleüldine hea esinemine tuleneb peamiselt edust pilves ning toob välja veel paranenud nõudluse Microsoft Azure'ile ja Office 365-le.

"Kuigi Microsoftil seisavad veel suured väljakutsed ees, siis me usume, et pilve pannus ning veidi paranev Windowsi äri annavad Nadellale ja Microsoftile positiivse impulsi tulevateks kvartaliteks," kommenteeris Ives, kes tõstis firma aktsia hinnasihi kolme dollari võrra 43 dollarini ning säilitas hoia soovituse.

Cowen & Co analüütik Gregg Moskowitz tõdeb Microsofti kindlaid tulemusi Nadella juhtimise all, kuid nendib, et suur küsimus on endiselt, kas Nadella suudab piisavalt positiivseid muutusi ellu viia firmas, kus on palju väljakutseid.

Ühena neist tõi Moskowitz välja täna lõpule viidud Nokia ülevõtmise ja telefoni haru integreerimise Microsofti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. April 2014, 20:49
Otsi:

Ava täpsem otsing