4 põhjust tellijale aripaev.ee külastamiseks

30. aprill 2014, 00:00

Äripäev pakub nüüdsest  aripaev.ee saidil vaid tellijatele mõeldud võtmega tähistatud artikleid ja lisamaterjali.

Esitan alljärgnevalt neli põhjust Äripäeva tellijale veebisaidi aripaev.ee külastamiseks.

Neile, kellele on oluline info kiirem kättesaamine, saavad hiljemalt eelmisel päeval lugeda aripaev.ee-s nii põhilehe kui ka aastas enam kui 200 erilehe olulisemaid uudiseid ja praktilisi rubriigilugusid.

Neile, kellele on oluline Äripäeva aasta jooksul avaldatava enam kui 70 edetabeli ehk TOPi täismahus tabelid, leiavad need aripaev.ee-st.

Neile, kellele on oluline näha huvitavat lisamaterjali, sh mahukaid originaaldokumente, mis meie ajakirjanikud uurivate lugude valmimisel kätte on saanud, võivad nendele ligi pääseda vaid aripaev.ee-st. Näiteks riputasime eelmisel nädalal üles ühe bussifirma maksuameti kontrollakti.

Neile, kellele on oluline investeerimisnõu, leiavad aripaev.ee-st materjali, mis paberlehes ei ilmu. Näiteks said hiljutise Investorite TOPi avaldamisel Äripäeva tellijad veebist lugeda, millest koosneb 50 suurima investori aktsiaportfell ja kuidas on see viimase aastaga muutunud.

Lisaks on mõistlik aripaev.ee-st lugeda meil avaldatud enam kui 1000 arvamusartiklit või enam kui 200 erilehe lugu aastas, mis võivad kiirel tööajal tähelepanuta jääda.

Paari kuuga on oma parooliga aripaev.ee-sse sisse loginud pea iga neljas Äripäeva tellija.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    29. April 2014, 15:52
    Otsi:

    Ava täpsem otsing