ÄP toob Eestisse tippjuhtide nõuandja

Sulev Senkel 29. aprill 2014, 13:40

Äripäeva teemaveebi ehitusuudised.ee kutsel tuleb 15. mail Eestisse Niklas Modig, kes on ümber kujundanud Skandinaavia eduettevõtete juhtimist, et tõsta efektiivsust ja saavutada kasumlikum tulemus.

Juba mitmendat aastat tuuakse suurematel ja väiksematel majanduskonverentsidel ja foorumitel esile, et Eesti ettevõtted peavad tõstma lisandväärtust ning tootlikkust ühe töötaja kohta. Seda nii tootmis- kui ka teenussektoris.

Ettepanekuid olukorra muutmiseks ja parendamiseks tehakse, ent pea iga arvamus, kuidas me saaksime efektiivsust ja tootlikkust kasvatada, pälvib hulga skeptikute kriitika.

Äripäev otsis ideid, kuidas tuua Eestisse maailma tipptasemel, ent samas meie kultuuriruumile lähedast kogemust. Selleks pöördusime Skandinaavia edukamate ettevõtete juhtkondade poole ning tutvusime Niklas Modigiga, kes on olnud nii strateegiliseks nõustajaks ja tippjuhtkondade inspireerijaks sellistele ettevõtetele nagu Ericsson, Scania, Saab Group, SEB, Telenor, Vattenfall, jt.

Modigi sõnul tegeleb ta praegu Skandinaavia autohiiu Scania ja elektroonikatööstuse lipulaeva Ericssoni tootmise ja teenuste väärtusahela efektiivsemaks muutmisega. Lisaks on ta mitme Rootsi suurhaigla ja teenusettevõtte strateegiline partner.

Miks ja kuidas Skandinaavia edukamad ettevõtted muutusi läbi viivad, millised on õppetunnid ja kuidas seda kõike saavutada Eesti ettevõtete puhul, räägib Modig 15. mail Tallinnas.

Informatsiooni selle kohta leiad IDEED 2014: Kuidas juhitakse edukaid Skandinaavia ettevõtteid kodulehelt või telefonilt 6670 234.

Vaata, kes on juba registreerunud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    13. May 2014, 14:36
    Otsi:

    Ava täpsem otsing