OEG laieneb Itaalias

Romet Kreek 29. aprill 2014, 17:36

Olympic Entertainment Group suurendab osalust Itaalia operatsioone haldavas ettevõttes The Box S.r.l.

“Tegevuse laiendamine Itaalias on olnud meie selge siht turule sisenemisest alates," kommenteeris tehingut OEG suuromanik ja nõukogu esimees Armin Karu.

"Nende konkreetsete kasiinode omandamise võimalusest oleme rääkinud mõnda aega ning tänaseks saan aktsionärina kindel olla, et tegime Olympicu jaoks hea tehingu,” lisas ta.

OEG omandab 20% osaluse Itaalia ühisettevõttes The Box S.r.l., suurendades oma osalust 70%-le. Omandatud osa suurus on 40 000 eurot. Kokku on The Box S.r.l. osakapital 200 000 eurot.

100% osaluse omandamine ettevõttes Slottery S.r.l. toimub GHolding kontserni kuuluvatelt äriühingutelt Play Inn S.r.l., Soggis S.r.l. ja Elianpas S.r.l. Poolte kokkuleppel tehingu summat ei avaldata. Tehingu tulemusena puudub oluline mõju OEG kasumile, varadele ja kohustustele.

Värskelt omandatud Slottery S.r.l. opereerib Milaanos ja selle ümbruses kümmet väikekasiinot kokku 254 mänguautomaadiga ning kogupindalaga 2 057 m2. Slottery S.r.l. on värskelt asutatud ettevõte, mis opereerib kümmet kasiinot ja omab nende opereerimiseks vajalikke varasid ning millel puudub varasem äritegevus ning kohustused.

Tehingute järgselt kuulub OEG-le 70% ja GHoldingule 30% valdusettevõttest The Box S.r.l., millele omakorda kuuluvad kaks Itaalia turul kasiinooperatsioonidega tegelevat tütarettevõtet - Slottery S.r.l. ja 2012. aasta oktoobris omandatud Jackpot Game S.r.l. Kokku opereerib The Box S.r.l. tütarettevõtjate kaudu Itaalia turul 12 kasiinot enam kui 350 mänguautomaadiga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. May 2014, 09:49
Otsi:

Ava täpsem otsing