Milavitsa müügikonflikt ei ole lõpuni lahendatud

Alyona Stadnik 21. mai 2014, 11:44

Osa Venemaa Silvano Fashion Groupi brändi Milavitsa edasimüüjatest on jätkuvalt konfliktis ettevõtte nõukogu esimehe Toomas Tooliga, kes aprillis muutis edasimüüjate lepingu tingimusi ning vahetas tänavu ettevõtte juhtkonda. Milavitsa kinnitab, et kõik on korras.

"Me suhtleme isiklikult oma partneritega kõikides küsimustes. Tänaseks on ligi 80% edasimüüjatest uue lepingu sõlminud ning on edasises koostöös kindlad," lausus Milavitsa tehase juhatuse esimees Normunds Ozolins, vahendab promodis.com.ua.

Ta rõhutas, et nõukogu esimees Tool on praegu Moskvas ning peab edasimüüjatega läbirääkimisi. "Saame öelda, et dialoogi on alustatud," sõnas ta.

Tehase juhi sõnul ei ole plaan kolida Milavitsa tehast Valgevenest teisse riiki. "Üle 99% Milavitsa toodetest valmib Valgevenes. 2013. aasta suvel hakati katsetama tootmist Ukrainas, mis praegu moodustab 1%," selgitas ta.

Äripäev kirjutas mai alguses, et Toomas Tooli kureeritava Silvano osad edasimüüjad Venemaal on koostöö Eesti börsifirmaga katkestanud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. May 2014, 11:44
Otsi:

Ava täpsem otsing