EAS täiendas kodukorda

23. mai 2014, 09:16

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu otsustas lisada kodukorda punkti, mille kohaselt ei saa nõukogu liikmete osaluse või juhtimisega seotud organisatsioonid esitada taotlusi EASilt toetuse saamiseks.

Piirang algab nõukogu liikme ametisse nimetamise hetkest ja lõpeb tema ametist vabastamisega. Tagasiulatuvalt, enne nõukogu liikmeks saamist esitatud taotlusi tagasi võtma ei pea.

Seitsmest nõukogu liikmest kuuega seotud organisatsioonid on EASist toetust saanud enne nõukogu liikmeks määramist. Praegu on EASis menetluses kolm taotlust, kus nõukogu liikme Toomas Taltsiga seotud OÜ Codeborne on kaastaotlejaks. Taotlused on esitatud 27. ja 28. veebruaril, EASi nõukogu kinnitati ametisse 5. mail.

Nõukogu tutvus ka juhatuse antud tegevusülevaatega ja EASi 2013. aasta tegevusaruandega ning sai ülevaate organisatsiooni strateegia väljatöötamise seisust.

Nõukogu võttis ühtlasi teadmiseks info EASi põhikirja muutmisest. Uues põhikirjas on vähendatud nõukogu koosseisu 7 liikmeni varasema 13 asemel. Samuti on  juhatuse esimehel õigus teha nõukogule ettepanekuid juhatuse liikme määramiseks ja tagasikutsumiseks ning tema vastutusvaldkonna määramiseks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    23. May 2014, 09:16
    Otsi:

    Ava täpsem otsing