Mida teha nädalavahetusel?

Signe Sillasoo 03. juuli 2014, 14:33

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

4. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

Festival Baltoscandal
04.07 kl 12 “Time has fallen asleep…” Mette Edvardsen (NOR-BEL) Lääne-Virumaa Keskraamatukogus
04.07 kl 15.30­ “Kohtumine kunstnikuga” Naoko Tanaka (JPN­-GER) Rakvere Teatri trepid
04.07 kl 17 “An hour of” Kadri Noormets & Kadi Maria (EST) Rakvere Teatris
04.07 kl 17.30 “Die Scheinwerferin” Naoko Tanaka (JPN-GER) Kultuurimajas
04.07 kl 19.30 “Madame Plaza” Bouchra Ouizguen (MOR) Rakvere Teatris
04.07 kl 21 “10 journeys to a place where nothing happens” Maike Lond (EST) Kolakambris
04.07 kl 21 “NO51 Mu naine vihastas” NO99 & Tiit Ojasoo & Ene-Liis Semper (EST) Rahu hallis
04.07 kl 23 “Idioter” Alma Söderberg & Hendrik Willekens (SWE-BEL) Rakvere Gümnaasiumis
04.07 kl 23 “Night Tripper” Fiksdal & Langgård & Becker (NOR) metsas, väljasõit  Rakvere teatri juurest
05.07 kl 12:00 “Jalgpall: Romantikud vs Küünikud” Rahvaaias
05.07 kl 12 “Time has fallen asleep…” Mette Edvardsen (NOR-BEL) Lääne-Virumaa Keskraamatukogus
05.07 kl 15 “Kohtumine kunstnikuga” Bouchra Ouizguen (MOR) Rakvere Teatri treppidel
05.07 kl 16 “Notallwhowanderare-lost” Benjamin Verdonck (BEL) Spordikirikus
05.07 kl 16.30 “Die Scheinwerferin” Naoko Tanaka (JPN-GER) Kultuurimajas
05.07 kl 17.30 “Madame Plaza” Bouchra Ouizguen (MOR) Rakvere Teatris
05.07 kl 19 “White on White #6 – Queer Sells” White On White (SWE-GER) Rakvere Teatris
05.07 kl 19 “NO51 Mu naine vihastas” NO99 & Tiit Ojasoo & Ene-Liis Semper (EST) Rahu hallis
05.07 kl 21.30 “Notallwhowanderare-lost” Benjamin Verdonck (BEL) Spordikirikus
05.07 kl 21.30 “Idioter” Alma Söderberg & Hendrik Willekens (SWE-BEL) Rakvere Gümnaasiumis
05.07 kl 23 “Night Tripper” Fiksdal & Langgård & Becker (NOR) metsas, väljasõit Rakvere teatri juurest
www.baltoscandal.ee

Endla Teater
10.07 kl 19 “Woyzeck” esietendus
Keskväljak 1, Pärnu

Hansa Hoovis
09.07 kl 20 “Eesti mees ja tema naine”
Aleksandri 46, Tartu

Jõelähtme Golfikeskuses
08.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”
09.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”
Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald

Kalevipoja Suveteater
09.07 kl 19 “Lambasööjad”
10.07 kl 19 “Lambasööjad”
Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa

Karepa Sagritsa muuseumis
10.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
Karepa küla, Vihula vald

Monoteater
05.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Rakvere linnuses
06.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Võru Kandle aias
www.monoteater.ee

Notafe saalis
07.07 kl 19 “My own bodies / Spending Time With Dinosaurs”
08.07 kl 20 “Watch me fall”
09.07 kl 20 “A solo for two / An Hour Of”
10.07 kl 20 “Copeland / Rin La / Ats Luik / Uvke”
Jakobsoni 18, Viljandi

R.A.A.A.M
04.07 kl 19.30 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
05.07 kl 19.30 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
05.07 kl 19.30 “Imede aasta” esietendus Jäneda Pullitallis
06.07 kl 15 “Mõnikord on kõik nii selge” Viinistu Kunstimuuseumis
06.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
09.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
10.07 kl 19.30 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas
10.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
08.07 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
10.07 kl 19 “Üks pealuu Connemaras” Tooma talus Uuskülas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ruusa töökoja hoovis
10.07 kl 19 “Kaalukoda”
Põlvamaa

Tallinna Teletorni õuel
09.07 kl 18 “Dara-bara” esietendus
10.07 kl 18 “Dara-bara”
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tõstamaa suveteater
09.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
10.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
Varbla mnt. 3, Tõstamaa vald

Kalevi Keskstaadionil
04.07 kl 18 “XIX tantsupidu, 1. etendus Puudutus”
05.07 kl 11 “XIX tantsupidu, 2. etendus Puudutus”
06.07 kl 11 “XIX tantsupidu, 3. etendus Puudutus”
Staadioni 8, Tallinn 

Vanemuine
04.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus (Jakobi 1, Tartu)
05.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
06.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
08.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
09.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
10.07 kl 20 “Kajakas” Tartu Ülikooli kirikus
Vanemuise 6, Tartu

Õisu mõisas
09.07 kl 19 “Maailma lõpp”
10.07 kl 19 “Maailma lõpp”
Õisu, Halliste vald, Viljandimaa

KONTSERT

Ammende Villa
08.07 kl 20 Trio Romance
09.07 kl 20 Maarja-Liis Ilus  
Mere pst. 7, Pärnu

Haapsalu Jaani kirik
04.07 kl 20 “Haapsalu suvemuusika” Trubaduuri laulud. Anto Õnnis (laul), Robert Staak (lauto) ja Tõnu Jõesaar (gamba)
Kooli 4, Haapsalu

Halliste kirik
10.07 kl 20 “Mind vii” Maria Listra ja Kuninglik kvintett
Pornuse küla, Halliste vald

Häädemeeste Õigeusu kirik
10.07 kl 20 “Kabli Päikeseloojangu Festival” Orthodox Singers
Kooli 23, Häädemeeste vald

Jõhvi kontserdimaja
10.07 kl 18 Ansambel Stary Olsa (Valgevene), kunstiline juht Zmicier Sasnouski
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
08.07 kl 20 Ansambel Kõrsikud
Rakvere 6, Jõhvi

Kabli rand
05.07 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival” Smilers
Häädemeeste vald

Kalju lava
04.07 kl 19.30 Kukerpillid
Kallaste Turismitalu, Padise

Kilingi-Nõmme suveaed
05.07 kl 15 “Schilling 2014” Merchandise (USA), Jeremy Jay (US), Kite (SE), Streak And The Raven (FI), Extraperlo (ES), Leslie Da Bass, Genka, Id Rev, Argo Vals Band, Galvanic Elephants, Jan Helsing, Holy Motors
Kilingi-Nõmme

Kõue mõisa aed
09.07 kl 20 Tõnis Mägi
Triigi küla, Kõue vald

Laitse Graniitvilla
09.07 kl 20 Hendrik Sal-Saller
Laitse, Kernu vald

Maidla mõis
09.07 kl 19 “Romantikute luule ja muusika” Marko Martin (klaver), luulet loeb Karin Rask (autorid Byron, Schiller, Goethe)
Maidla küla

Mooste mõis
09.07 kl 20 “Puudutus” Hedvig Hanson, Andre Maaker (kitarr)
Mooste vald, Lõuna-Eesti

Narva Aleksandri kirik
08.07 kl 19 “Armastuse puudutus” Alina Sakalouskaya (mandoliin), Oksana Sinkova (flööt), Kadri Ploompuu (orel)
Kiriku 9, Narva

Narva-Jõesuu Hele park
08.07 kl 17 “Abraham’s Café” Marten Altrov (klarnet), Kaspar Uljas (akordion), Madis Meister (kitarrid), Martin-Eero Kõressaar (bassid), Tõnis Kuusk (trummid), Joonas Pärn (ud), Martin Hein (heli)
Narva-Jõesuu

Niguliste kirik
08.07 kl 19 Ansambel Stary Olsa (Valgevene), kunstiline juht Zmicier Sasnouski 
Niguliste 3, Tallinn

Olustvere mõis
10.07 kl 20 “Puudutus” Hedvig Hanson, Andre Maaker (kitarr)
Olustvere, Suure-Jaani vald

Pärimusmuusika Ait
09.07 kl 22 “Viljandi XXIX Vanamuusika Festival” Väike öömuusika. Janne Sevtšenko (sopran), Villu Veski (saksofon), Tiit Kalluste (akordion)
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kuursaal
04.07 kl 19 Dingo
Mere puiestee 22, Pärnu

Pärnu Raehoov
09.07 kl 20 Ansambel Stary Olsa (Valgevene), kunstiline juht Zmicier Sasnouski
Uus 4, Pärnu

Pühajõe kirik
10.07 kl 20 “Mõtisklus” Jakko Maltis & Lauri Liiv
Ida-Virumaa, Toila vald, Pühajõe

Tallinna Lauluväljak
05.07 kl 20 “XXVI laulupidu, 1. kontsert: Aja puudutus” 
06.07 kl 14 “XXVI laulupidu, 2. kontsert: Puudutuse aeg”
09.07 kl 17 “Õllesummer 2014” Bastille
Narva mnt 95, Tallinn

Tallinna Linnateater
04.07 kl 18 “Merelaulud” Marko Matvere
10.07 kl 20 Tõnis Mägi
Lai tn. 23, Tallinn

Tallinna Raekoda
08.07 kl 19 “Kammermuusika kontsert Ave Maria” Regina Shteynman (laul, FRA), Elena Keylina (klavessiin, DE)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
05.07 kl 20 “Mu südames on pühapäev” Arete Teemets (sopran) &
Kristel Aer (orel) 
Jaani 5, Tartu

Urvaste kirik
09.07 kl 20 “Mind vii” Maria Listra ja Kuninglik kvintett
Urvaste vald

Veskiviigi sadam
08.07 kl 20 “Kohtumine Valgrega” Rain Simmul, Jaan Sööt, Allan Jakobi
Holmi tn 14, Haapsalu

Vihula mõis
07.07 kl 20 “Kohtumine Valgrega” Rain Simmul, Jaan Sööt, Allan Jakobi
08.07 kl 22 “Päikeseloojangu kontsert” C-JAM
10.07 kl 19 “Vihula Mõisa Suvemuusika” Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen
Vihula

Viljandi Jaani kirik
09.07 kl 19 “Viljandi XXIX Vanamuusika Festival” Tubae Revalienses
10.07 kl 19 “Viljandi XXIX Vanamuusika Festival” Palestrina ja Schien, Collegium Musicale
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pauluse kirik
08.07 kl 20 “Mind vii” Maria Listra ja Kuninglik kvintett
Kiriku 3, Viljandi

KINO

CINAMON
“Pahatar”
kl 12.30 (v.a T, K, N); K, N kl 11.00, T kl 11.15
“22 Jump Street”
kl 19.45, 22.15
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 22.00
“Pikk tee alla”
kl 14.00
“Meistekokk”
kl 18.15
“Süü on tähtedel”
kl 17.15
“Ninasarvik Otto”
eesti keeles: kl 13.00 (v.a K, N); K, N kl 13.10
“Päikest püüdmas”
kl 14.45, 16.45
“Üks kohtumine”
kl 16.15, 20.30
“Kuidas taltsutada Lohet 2”
eesti keeles: kl 11.15 (v.a T), 13.15, 13.30, 15.15, 15.45 (v.a N), 17.45; T kl 11.00; N kl 15.30
“Paras pähkel”
eesti keeles: K, N kl 11.30
“Welcome to New York”
kl 22.30
“Rio 2”
eesti keeles: kl 12.00
“Veritasu”
kl 18.45, 21.15
“Bamse ja röövlite linn”
kl 11.30 (v.a K, N); K, N kl 11.45
“Armastuse lõuahaak”
kl 20.00
“Transformerid: Väljasuremine”
kl 14.30 (v.a K, N), 18.00 (v.a K, N), 21.30; K, N kl 15.45
“Eyafjallajökull”
K kl 19.30
“Segapere”
N kl 19.00
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D: kl 21.20 (v.a. N);
2D eesti keeles: N kl 12.15;
3D eesti keeles: kl 11.10, 13.30, 15.55 (v.a. N), 17.40 (v.a. N), 19.00 (v.a. N); R, L, P kl 11.55; E, T, K kl 12.00; N kl 16.00, 16.55, 18.30;
2D vene keeles: N kl 12.15;
3D vene keeles: kl 12.00 (v.a. E, T, K), 13.25 (v.a. N), 14.30 (v.a. N), 16.40 (v.a. N), 18.00 (v.a. N); E, T, K kl 11.55; N kl 14.25, 16.50, 19.10
“Päikest püüdmas”
kl 11.45, 17.30 (v.a. N); N kl 16.45, 19.00; E, T, K kl 21.10; R, L, P kl 21.30
“Üks kohtumine”
N kl 15.00, 20.15; R, L, P kl 16.35, 21.10; P, E kl 18.30; E, T, K kl 19.15, 21.30
“22 Jump Street”
kl 14.00 16.30 (v.a. N), 18.50 (v.a. N), 21.20 (v.a. N); N kl 17.00, 19.30, 22.10; L kl 18.30
“Armastuse lõuahaak”
kl 15.10 (v.a. N), 20.00 (v.a. K, N), 22.10 (v.a. K, N); N kl 12.15, 17.30, 21.45; K kl 19.55
“Bamse ja röövlite linn”
kl 11.30 (v.a. N); N kl 11.50
“Homse piiril”
3D: kl 19.00 (v.a. N), 22.30 (v.a. N); N kl 17.30, 22.20
“Iseloomuga kingitus”
kl 11.20 (v.a. P, T, N)
“Meisterkokk”
kl 15.00 (v.a. N) 19.45 (v.a. K, N); N kl 12.45; K, N kl 22.00
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 19.30 (v.a. K, N), 22.15 (v.a. N); N kl 18.45, 21.15; K kl 19.45
“Neetud naabrid”
kl 17.20 (v.a. K, N); N kl 15.15
“Pahatar”
2D: kl 12.45 (v.a. N); N kl 16.30;
3D: kl 20.20 (v.a. N); N kl 20.00;
3D vene keeles: kl 15.45 (v.a. N); N kl 14.40
“Paras pähkel”
2D eesti keeles: R, P, T kl 14.35; N kl 14.45;
2D vene keeles: P, T kl 11.20
“Süü on tähtedel”
kl 12.30 (v.a. N); N kl 14.50, 21.10; E, T, K kl 16.35; R, L, P kl 18.30
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: kl 11.15;
3D: kl 12.10, 13.15 (v.a. N), 14.15 (v.a. N), 15.30,  17.00 (v.a. N), 18.20 (v.a. N), 20.30 (v.a. N), 21.45 (v.a. N); N kl 13.40, 16.55, 18.55, 21.50; L, P kl 14.30; R, K kl 17.50; P, E, N kl 21.00; T kl 21.15; R, L, K kl 21.40
“Võlumaja”
2D eesti keeles: L, E, K kl 14.35
“Welcome to New York”
kl 22.00 (v.a. K, N); N kl 22.15; K kl 17.15; T kl 17.55
“Eyjafjallajökull”
N kl 19.40
MET Suvehooaeg 2014: “Othello”
K kl 20.00
“Rändur”
N kl 18.15, 21.30
“Segapere”
N kl 19.15, 21.00
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K, N); N kl 12.00; K kl 11.15, 17.15;
3D eesti keeles: kl 14.00 (v.a. K, N), 16.15 (v.a. K, N); K kl 13.45; N kl 14.15, 16.30
“Päikest püüdmas” 
N kl 18.45; R, P, T kl 22.30
“Üks kohtumine”
kl 20.30 (v.a. K, N); N kl 16.45
“22 Jump Street”
kl 15.20 (v.a. K, N)
“Armastuse lõuahaak”
K kl 11.20; L, E kl 22.30
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: kl 12.00 (v.a. K, N); N kl 13.15; K kl 13.30;
3D: kl 18.30 (v.a. K, N), 22.00 (v.a. K, N); K kl 16.00; N kl 21.30
“Welcome to New York”
kl 17.45 (v.a. K, N)
MET Suvehooaeg 2014: “Othello”
K kl 20.00
“Rändur” 
N kl 21.00
“Segapere”
N kl 19.00
Riia 14, Tartu

Kino Astri
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 14.30 (v.a. K, N); K kl 15.00; N kl 16.30;
3D vene keeles: kl 12.45 (v.a. K), 15.00 (v.a. K), 17.15 (v.a. K); K kl 12.00, 15.45, 18.00
“Päikest püüdmas”
P, N kl 18.45;
vene keeles: kl 18.45 (v.a. P, K, N); K kl 19.15
“Godzilla”
3D vene keeles: L, E kl 21.15
“Homse piiril”
3D vene keeles: R, P, T kl 21.15; N kl 21.30
“Iseloomuga kingitus”
vene keeles: kl 16.45 (v.a. K, N): N kl 14.30; K kl 17.15
“Pahatar”  
3D vene keeles: kl 19.00 (v.a. K, N); K kl 17.45
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: R, P, N kl 21.00; K kl 21.30;
3D: L kl 12.00; T kl 15.30;
2D vene keeles: L, E, T kl 21.00;
3D vene keeles: kl 12.00 (v.a. L, K), 15.30 (v.a. T, K) 19.30 (v.a. K); K kl 12.15, 14.15, 20.15 (K)
“Võlumaja”
2D vene keeles: kl 12.30 (v.a. K); K kl 13.00
MET Suvehooaeg 2014: “Othello”
K kl 20.00
“Segapere”
vene keeles: N kl 19.00
Tallinna mnt. 41, Narva

Solaris Kino
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R kl 11.10, 12.10, 13.30, 14.30, 16.00, 18.30; L–N kl 11.00, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 18.30;
3D vene keeles: R–N kl 13.15, 16.30;
inglise keeles: R–K kl 18.45
“Üks kohtumine”
R–K kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; N kl 14.30, 16.45, 18.45, 21.00
“Transformerid: Väljasuremine”
3D: R–N kl 13.00, 15.45, 19.15, 21.00
“Armastuse lõuahaak”
R–K kl 11.00, 16.50, 19.15, 21.30; N kl 11.00, 16.50, 21.30
“Meisterkokk”
R–N kl 14.15, 19.30
“22 Jump Street”
R–N kl 12.10, 14.00, 19.10, 22.30
“Bamse ja röövlite linn”
R kl 11.00, 12.30; L–N kl 11.15, 12.30
“Homse piiril”
3D: R–K kl 21.15; N kl 21.45
“Süü on tähtedel”
R–N kl 16.30, 22.00
“Pahatar”
3D: R–N kl 17.00, 21.40
“Paras pähkel”
3D eesti keeles: R–N kl 11.45
“Eyjafjallajökull”
N kl 19.15
“Segapere”
N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni galerii
“Jäänud” Marin Ploomipuu, Paavo Käämbre, kuni 12.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum
“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
“Raio ja maailm”, kuni 31.08
“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo, kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Galerii NOORUS
“Lend 2014” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus, kuni 12.07
Riia 11, Tartu

Haus Galerii
“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tagasi hüperreaalsusesse 2” Jaan Elken, kuni 14.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
“Evelin Rikma autorikarude näitus”
“Beebibuum!”
“Suvi, ei mingit kahtlust!”
”Mõmmiga koos”
“Sünnipäev”
Kotzebue 16, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Imat Suumann”, kuni 27.07
“Tõnis Kriisa”, kuni 27.07
“Liisi Tamm”, kuni 27.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Kirke Kangro ja Jacob Jessen”, kuni 04.07
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse galerii
August Künnapu, kuni 15.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07
“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07
“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. July 2014, 12:33
Otsi:

Ava täpsem otsing