Salva on tänavu hüvitanud klientidele 4,5 miljonit eurot

16. juuli 2014, 11:07

Tänavu esimesel poolaastal hüvitas Salva Kindlustus klientidele 4,56 miljoni euro eest kahjusid, hüvitiste hulk jäi samale tasemele eelneva aastaga.

Salva kogus kuue kuuga kindlustusmakseid 8,47 miljonit, mis on kuus protsenti enam kui eelmise aasta samal perioodil.

Juunis ulatus Salva kahjuhüvitiste summa 0,65 miljoni euroni ning kindlustusmakseid koguti 1,3 miljonit eurot. Väljamaksetest suurenesid juunis võrreldes eelmise aastaga oluliselt kaskokindlustuse ja ettevõtete varakindlustuse kahjud.

“Suve esimene pool on olnud kindlustusseltsidele võrdlemisi rahulik: jahedapoolne juuni hoidis vägevad tormid ja trombid Eestist eemal, kuid arvestades möödunud aastate kogemust on ajaküsimus, kui suurtest temperatuurikõikumistest tingitud tormituuled ja lausvihmad jõudu koguvad ning madalamates piirkondades korrused uppuma ning trombide teele jäävad katused lendama hakkavad. Näiteks Viljandi kesklinnas uputas juuli alguses juba korralikult,” lausus Salva Kindlustuse ASi juhatuse liige Algor Orav.

“Teine suvega kaasnev nähtus on sissemurdmiste sagenemine korteritesse ja eramutesse, mille omanikud puhkusel viibivad,” märkis Orav.  

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev kahjukindlustusselts. Salva Kindlustusel on Eestis 18 esindust ja müügipunkti. Ettevõte annab tööd 120 inimesele.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. July 2014, 11:07
    Otsi:

    Ava täpsem otsing