Otsib Peipsi äärde spaahotelli ehitajat

06. august 2014, 12:08

Peipsi äärde peaks kerkima korralik spaahotell, mis tõmbaks käima piirkonna arengu, leiab maavanem Andres Noormägi, kes plaanib sel teemal läbi rääkida Peterburi investoritega.

Maavanem Andres Noormägi ütles Põhjarannikule, et novembris on plaanis koostöös Peterburi konsulaadiga kohtumine võimalike Venemaa investoritega.

Noormägi usub, et kohtumine Peterburi ettevõtjatega on kõige kiirem võimalus leida Peipsi äärde spaahotelli ehitaja. “Kindlasti peab Peipsi äärde tekkima spaa - usun seda 120 protsenti! See annab tõuke kogu piirkonnale.”

Spaateenuste pakkumise mõttes Eesti suurima järve kaldal pole tegelikult midagi uut, kirjutas Põhjarannik. Juulis teatas ettevõtja Aljona Gorbatškova, et soovib rajada Mustvee linna Peipsi kaldale viiekorruselise 120 numbritoaga hoone, kus oleksid nii spaa kui hotell. Tööd saaks seal umbes 130 inimest ja spaa läheks maksma ligikaudu 5 miljonit eurot.

2006. aastal sai avalikuks OÜ Josephson Family & Epitome kavatsus ehitada Mustveesse spaahotell 300 inimesele koos konverentsikeskuse, ujula ja Itaalia restoraniga. Kavatsuseks on see jäänudki.

Spaahotelli ehitamise plaani peeti mõne aasta eest ka Iisaku vallas Kauksis, milleks telliti detailplaneering kinnistule, mis asub RMK Kauksi telkimisala kandis. Kuid see plaan jäi riiulile.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    07. August 2014, 16:07
    Otsi:

    Ava täpsem otsing