14. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Veskimägi jätkab Eleringis

Üks oluline põhjus Eleringis jätkamiseks on ettevõtte head töötajad, ütles juhatuse esimees Taavi Veskimägi, kelle volitusi pikendas nõukogu reedel viie aasta võrra.

Reedel kogunenud Eleringi nõukogu valis uueks esimeheks Kajar Lemberi ning pikendas juhatuse esimehe Taavi Veskimägi volitusi järgmiseks viieks aastaks.

Veskimägi märkis, et üheks põhjuseks, miks ta juhatuse esimeheks kandideeris, on ka soov luua Eestis ühtne sõltumatu elektri- ja gaasisüsteemihaldur, mille nimel on ta töötanud aastast 2007. Uuel ametiajal pakub Veskimägi sõnul talle kindlasti väljakutset Baltimaade elektrisüsteemi Mandri-Euroopa sagedusalaga sünkroontöö ettevalmistamine koos vajalike investeeringutega.

Eleringi juhatuse teiste liikmete nimetamist arutab nõu­kogu järgmisel koosolekul, edastas ettevõte pressiteates.

Ettevõtte nõukogu valis uueks nõukogu esimeheks Kajar Lemberi. Nõukokku kuuluvad veel Heiki Tammoja, Tarmo Mänd, Thomas Auväärt ja Timo Tatar.

Ettevõtja ja poliitikuna tegutsenud Lember töötab 2013. aastast Tartu linna rahandus- ja ettevõtlusvaldkonna abilinnapeana.

Lemberi sõnul on ettevõtte ülesanne teha strateegilise tähtsusega investeeringuid, pidades efektiivsuse kõrval silmas kogu Eesti sotsiaalmajanduslikke arenguid ning vajadusi.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt