Äripäev • 29. mai 2017 kell 9:38

Eestisse tuleb maailmakuulus meelelahutuskeskus

O’Learyse meelelahutuskeskuses Stockholmis  Foto: O'Learys

Apollo Grupp sõlmis toidu- ja meelelahutusketiga O’Learys koostöölepingu, mille järgi avatakse järgmise aasta 1. märtsil Kristiine keskuses ligi 4000 ruutmeetril laiuv O’Learyse spordirestoran ja meelelahutuskeskus.

Kristiine keskuses avatav O’Learys on esimene Baltimaades, see võtab enda alla suure osa Kristiine keskuse väliparkla poolsest küljest ja hakkab laiuma läbi kahe korruse.

Apollo Grupi omanik Ivar Vendelin ütles pressiteate vahendusel, et Tallinna O’Learys hakkab koosnema Ameerika restoranist, mida täiendavad baarid, bowling'urajad, piljardilauad, pallimänguväljakud, interaktiivsed mängud, üle saja ekraani spordivõistluste vaatamiseks, seminariruumid ürituste korraldamiseks ja kinosaal.

Kristiine keskust haldava Cityconi Baltikumi tegevjuht Mati Pops ütles, et O’Learyse avamine muudab Kristiine keskuse selgelt linna üheks meelelahutuse tulipunktiks. “O’Learys võtab enda alla pea kümnendiku kogu keskuse rendipinnast, mis tähendab ka omajagu ümberehitusi ja uuendusi kogu keskuses,” selgitas Pops ja lisas, et ehitustöödega alustatakse juba augustis.

O’Learyse kett on üks kiiremini kasvavaid frantsiise maailmas, millel all tegutseb 120 meelelahutuslikku spordirestorani tosinas riigis üle maailma. 

O’Learyse arendusjuhi Claes Königi sõnul on Apollo Grupp sarnase mõttelaadiga partner, kes on valmis neisse investeerima ja O’Learyse jaoks on see investeering, millesse nad väga kindlalt usuvad.

Apollo Gruppi kuulub 15 raamatukauplust, e-pood, 5 kinokeskust ja Blenderi kohvikute võrgustik.

Hetkel kuum