Mait Kraun • 5. september 2017 kell 14:00

Ehitusmaterjalide müüja: tänavu käibe suurenemist oodata ei ole

Kalkulaator  Foto: Julia-Maria Linna

Sanitaarseadmeid ja ehitusmaterjale müüv Soosing kasvatas ka sellel aastal käivet. Ettevõte prognoosib, et tänavu müügitulu suurenemist oodata ei ole.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et sanitaarseadmete ja muude ehitusmaterjalide hulgimüügiga tegeleva Soosing OÜ müügitulu kasvas mullu 15 protsenti, 9,33 miljoni euroni. Ärikasum suurenes 22 protsenti, 174 688 euroni (võrreldes eelneva aastaga).

Mullu töötas firmas keskmiselt 32 inimest, seda on aasta varasemast 6 võrra rohkem. Käive töötaja kohta langes 6 protsenti, 291 679 euroni. Keskmine brutotasu tõusis 7 protsenti, 1242 euroni kuus.

 

Unknown body type: x-im/content-part infopank

„Majandusaasta kujunes Soosing OÜ-le edukaks. Müügitulu kasv küll aeglustus, aga müügimahtu õnnestus kokkuvõttes kasvatada siiski kõikides müügipunktides,“ kirjutas firma oma tegevusaruandes.

„Sel aastal keskendume kliendile pakutava teenuse kvaliteedi parandamisele ning olemasolevate kliendisuhete säilitamisele. Seoses turuolukorraga ei ole sel aastal märkimisväärset müügimahu kasvu oodata.“

Ettevõtte ainuomanik on Janno Aser. Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas

Hetkel kuum