Riigilt erakätesse: Elmo Rendi uue omaniku plaanid

13. september 2017, 15:13
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170913/NEWS/170919825/AR/0/AR-170919825.jpg

Tänasest vuravad Eesti teedel jälle Elmo elektriautod, mille uus omanik plaanib suvel riigilt ostetud rendiäri hoolega arendama asuda.

Suvel tegevuse lõpetanud Elmo Rendi 31 elektriautot on tänasest taas teedel ning kasutajad saavad jälle harjumuspäraselt elektriautosid rentida, teatas ettevõte.

Elektriautode renditeenuse koos selle juurde kuuluva masinapargiga omandas riigi korraldatud enampakkumisel Elmo Rent OÜ 277 000 euro eest ning teenuse taaskäivitamine läheb omanikele maksma 340 000 eurot. Enampakkumisel osales neli pakkujat ning edukaks tunnistati Pärisvara OÜ, Aitkal OÜ ning Bootspillow OÜ esitatud ühispakkumus.

Ettevõtte Elmo Rent OÜ omanik on Krista Peetersoo ja tegevjuht Indrek Klaassen.

Uued rendipunktid tulekul

„Kogu meie energia on seni läinud teenuse taaskäivitamisse ehk autode hooldamisele ja ettevalmistamisele, rendipunktide vahel jagamisele ning broneerimissüsteemi testimisele,” selgitas Klaassen.

Järgmises etapis uuendatakse broneerimissüsteemi ja avatakse uusi rendipunkte, et laiendada elektriautode lühirenditeenuse kättesaadavust rohkematele huvilistele.

„Oleme orienteeritud muudatuste kiirele arengule ja väga avatud tagasisidele. Kutsume kõiki nii renditeenuse seniseid ja uusi kasutajaid kui elektriautode kogukonda meile oma elektriauto kasutuskogemust jagama, uutest ideedest ning koostöömõtetest teenuse täiustamiseks märku andma,“ ütles Klaassen. 

Indrek Gailan, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi transpordi arengu ja investeeringute osakonna juhataja ütles, et neil on hea meel, et Elmo lühirendi teenus on kasutajate hulgas siiani hästi vastu võetud ning nad loodavad, et uued omanikud on edukad teenuse veelgi suurema populaarsuse kasvatamisel.

Autosid saab rentida Tallinnas, Tartus ja uue kohana hooaja lõpuni Pärnus pea samadel tingimustel nagu varem. 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. September 2017, 15:13

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing