Äripäev • 27. september 2017 kell 8:30

Börsihai ja investor Toomas tõid täismaja

Eile õhtul toimiunud vestlusringis osalesid Börsihai kahekordne võitja Marat Kasparov, Etalon Varahalduse juht Mikk Talpsepp, LHV Panga vanemmaakler Nelli Janson ja Äripäeva börsitoimetuse juht Juhan Lang.  

Kuidas saavutada börsidel lühikese ajaga edu ja võita vähem kui nädala pärast algav Eesti kõigi aegade pikim ja suurima auhinnafondiga aktsiamäng „Börsihai vs. investor Toomas"?

LHV eileõhtusel seminaril vastasid sellele küsimusele Börsihai kahekordne võitja Marat Kasparov, börsikaupleja ja Etalon Varahalduse juht Mikk Talpsepp, LHV Panga vanemmaakler Nelli Janson ja Äripäeva investor Toomas.

Seminaril tõdeti muu hulgas, et aktsiaturgudel lühikese ajaga edu saavutamiseks tuleb panustada aega, valida õiged aktsiad ning tulla toime psühholoogiliste riskidega.

Aktsiamäng võimaldab mängijatel investeerida USA börsidel virtuaalselt. Mäng kestab ajavahemikul 2. oktoober 2017 kuni 23. märts 2018 (kaasa arvatud). Mängija eesmärk on investeerides saavutada oma portfelli maksimaalne väärtus. Mängu võidab mängu lõpupäeva, s.o 23. märtsi 2018 börsipäeva lõpu seisuga kõige suurema turuväärtusega portfelli omanik. Äripäev kajastab regulaarselt mängu tulemusi ning samuti on oodata hulgaliselt väärtuslikke vaheauhindu.

Turuväärtuselt esimese portfelli omanikule on auhinnaks kutse kahele maailma edukaima investori Warren Buffetti juhitud Berkshire Hathaway aktsionäride koosolekule Omahas (koos majutuse ja päevarahaga), ajalehe Äripäev (või Delovõje Vedomosti) aastatellimus ja investeerimisalane raamat.

Turuväärtuselt teise portfelli omanikule on auhinnaks võiduraha 3000 eurot, ajalehe Äripäev (või Delovõje Vedomosti) kuue kuu tellimus ja investeerimisalane raamat.

Turuväärtuselt kolmanda portfelli omanikule on auhinnaks võiduraha 2000 eurot, ajalehe Äripäev (või Delovõje Vedomosti) kolme kuu tellimus ja investeerimisalane raamat.

Börsihai kahekordne võitja Marat Kasparov, Etalon Varahalduse juht Mikk Talpsepp, LHV Panga vanemmaakler Nelli Janson ja Äripäeva Investor Toomas andsid nõu.  Foto: Andras Kralla
Hetkel kuum