Mait Kraun • 21. oktoober 2017 • 1 min
Jaga lugu:

Helde palgamaksja kasvatas käivet veerandi võrra

Arvuti.  Foto: Raul Mee

Oma töötajatele keskmiselt 7000 eurot palka maksev arvutikonsultatsioonifirma Modirum MDPay kasvatas mullu käivet üle veerandi võrra, kasum langes aga poole võrra.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et arvutialaste konsultatsioonidega tegeleva Modirum MDPay OÜ müügitulu kasvas mullu 26 protsenti, 6,64 miljoni euroni (võrreldes eelneva aastaga). Ärikasum langes 46 protsenti, 268 242 euroni.

Mullu töötas firmas keskmiselt 6 inimest, see näitaja suurenes kolme võrra. Käive töötaja kohta langes 37 protsenti, 1,11 miljoni euroni. Keskmine brutotasu langes 32 protsenti, 7075 euroni kuus.

Unknown body type: x-im/content-part infopank

Ettevõte tegeleb peamiselt turvaliste autentimisteenuste valdkonnas tarkvarateenuse osutamisega SAAS (software as service) põhimõttel, selgub aruandest.

Ettevõttel on kõrgetele turvalisusnõuetele vastavad hostingukeskused Tallinnas ja Oslos, mis on nii Visa, Mastercardi kui ka PCI DSS poolt sertifitseeritud.

Ettevõtte omanikud on Jari Sakari Heikkinen (Cloud Computing OÜ kaudu; 77 protsenti) ja Vesa-Pekka Henrik Parkkinen (Cejestra OÜ kaudu; 23 protsenti). Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt