Mait Kraun • 25. november 2017 • 1 min
Jaga lugu:

Baltic Bolt teenis ligi miljoni kasumit

Eurod.  Foto: Reuters/Scanpix

Ehituskaupade müüja Baltic Bolt kasvatas käivet ja teenis ligi miljon eurot kasumit.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et tööriistade ja muude rauakaupade hulgimüügiga tegeleva Baltic Bolt OÜ müügitulu kasvas mullu 6 protsenti, 4,52 miljoni euroni. Ärikasum suurenes 18 protsenti, 961 351 euroni (võrreldes eelneva aastaga).

Mullu töötas firmas keskmiselt 35 inimest, see näitaja kasvas kahe võrra. Käive töötaja kohta suurenes 0,1 protsenti, 129 066 euroni. Keskmine brutotasu tõusis 5 protsenti, 1642 euroni kuus.

 

Unknown body type: x-im/content-part infopank

„Kinnitustarvete müük on tihedalt seotud majanduse üldise kasvu ja langusega, sest meie klientideks on tööstus- ja ehitusettevõtted,“ kirjutas firma oma tegevusaruandes. Enamus müügist saadi Eestist, Euroopa Liidu riikide osa moodustas vaid 0,32 protsenti.

„OÜ Baltic Bolt põhieesmärgiks järgmisel majandusaastal on firma turupositsiooni kindlustamine ja käibe kasvatamine,“ lisati aruandes.

Ettevõtte omanikud on Tuula Koponen, Roul Liidemann ja Toomas Toomla (kõigil üks kolmandik). Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt