Äripäev • 28. november 2017 • 1 min
Jaga lugu:

BLRT Leedu tütar ostis Norra firma

BLRT Grupp  Foto: Andres Haabu

BLRT Gruppi kuuluv Leedu ettevõte Western Shipyard omandas insenertehniliste projektide koostamise ja juhtimisega tegeleva Norra firma Marine Technology AS aktsiapaki, teatas BLRT.

"Nafta- ja gaasitööstusele ning taastuvenergia valdkonnale tehnilisi lahendusi pakkuva ettevõtte omandamine aitab meil oma seniseid positsioone neis valdkondades oluliselt tugevdada ningedendada kogu BLRT Grupi konkurentsivõimet," sõnas Western Shipyardi peadirektor Arnoldas Šileika.

"Meie koostöö on kestnud juba üle kümne aasta. Western Shipyardi valmistatud seadmeid veealuste kõrgepingekaablite transportimiseks kasutavad näiteks sellised rahvusvahelised tööstushiiud nagu Aker Solutions, TechnipFMC, NOV, British Petroleum ja teised," kommenteeris müügiotsust Kjell Ragnar Mork.

Marine Technology AS on üks suuremaid rahvusvahelisi veealuste kõrgepingekaablite transportimiseks mõeldud seadmete tarnijaid. Ettevõttel on lai teenustevalik, alates kontseptsiooni väljatöötamisest, seadmete valmistamisest, evitamisest (EPCI) ning lõpetades nafta- ja gaasitööstusele ning taastuvenergia valdkonnale suunatud insenertehniliste projektide juhtimisega.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt