Milrem käivitab uue ärisuuna

19. aprill 2018, 11:10
Kuldar Väärsi
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180419/NEWS/180419552/AR/0/AR-180419552.jpg

Mehitamata maismaasõidukite tootja ning tarkade robotlahenduste arendaja Milrem Robotics teatas, et käivitas kampaania 15-20 inseneri värbamiseks ning arendab uut ärisuunda.

"Keskendume keerulisematele projektidele, kus saame rakendada laiemat kompetentsi mehaanikast tehisintellektini," kirjeldas ettevõtte juht Kuldar Väärsi uut ärisuunda. "Alustame projekti nõuete analüüsimisest ja kontseptsiooni arendusest, arendame välja süsteemi, prototüübime selle ning lõpetame testimise ja hindamisega," lisas ta.

Ettevõttel on juba lepingud Eestist ja USAst pärit klientidega ning tootearenduse müük käib kaubamärgi Milrem Engineering alt.

Väärsi lisas, et sel aastal otsivad nad meeskonda juurde 15-20 inseneri. Praegu töötab ettevõttes 41 inimest.

Milrem Robotics on mehitamata tarkade lahingsüsteemide tootja, mille põhitoode on mehitamata maismaasõiduk THeMIS, mis võib lahinguväljal transportida sõdurite varustust ning sellele saab integreerida ka keerukaid relvasüsteeme.

Tsiviilturu tarbeks on loodud mehitamata maismaasõiduk Multiscope, mida arendatakse koos päästeametiga pääste- ja tulekustutusoperatsioonide läbiviimiseks, kuid kasutusotstarbeid leiab ka põllumajanduses ja kaevandamises. Kommertssõidukeid turustab Sinrob Commercial OÜ.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. April 2018, 11:12

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing