Äripäev • 13 juuli 2018

Nordica juhi ootamatut lahkumist varjutavad sisevastuolud

Nordica lennuk Tallinna lennuväljal.  Foto: Scanpix

Eile esitas Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm Nordic Aviation Groupi nõukogule tagasiastumispalve, mille nõukogu ka rahuldas. Postimees kirjutab, et Tamme lahkumise taga võivad olla sisevastuolud.

Postimees kirjutab, et Tamme Nordica juhi kohalt lahkumise taustal võivad olla vastuolud Nordica ja Poola LOTi ühisettevõtte ning Nordica lendude käitaja Regional Jet käitamise üle, kirjutab Postimees. Samas otse seda keegi ei tunnista.

Postimees viitab ka võimalusele, et Poola lennufirma eelistuseks Nordica juhi kohal oleks endine Estonian Airi juht Jan Palmer, kes praegu töötab Nordica konsultandina ning juhib Regional Jeti nõukogu.Nordica nõukogu esimees Peeter Tohver ütles Postimehele, et uus lennufirma juht peab olema inimene, kes aitab parandada kiirest kasvust tingitud raskusi.Kolm aastat ametis olnud Tamm ütles lahkumist kommenteerides, et üks etapp firma arengus on läbi saanud ning just praegu on ettevõttel hea aeg asuda uute sihtide poole pürgima uue inimese juhtimisel.Loe lähemalt tänasest Postimehest

Hetkel kuum