Raadiohommikus: tööturu hulludest päevadest ja kunsti investeerimisest

Hullud Päevad Stockmannis.  Foto: Raul Mee
Äripäev • 26. september 2018 kell 14:41

Tööandjate sõnul pole neil enam kuskilt tööjõudu leida, töötajad väidavad, et pakutav palk on liiga madal. Eksperdid leiavad, et töö iseloom on hakanud muutuma, tuleb üle vaadata töösuhted, töökorraldus ja kokku viia vajadused ning oskused. Külas on Eesti Töötukassa teenusejuht Karin Andre.

Miks peaks investeerima kunsti, millised investorid seda mitte kunagi ei teeks? Kuidas on kunsti investeerimisega mujal maailmas, millises riigis on kunsti ühisrahastuslatvormid? Külas on teemat uurinud ajakirjanik Birjo Must.

Stuudios on uudistetoimetaja Liis Amor ja saatejuht Alyona Stadnik.

11.00-12.00 "Isemajandav Eesti". BaltCapi partner Kristjan Kalda ja EllexRaidla partner Sven Papp räägivad takistustest, mis seisavad ettevõtjate ja välisinvestorit teel, kui nad soovivad hakata Eestis äri ajama. Saatejuht Aivar Hundimägi.

13.00-14.00 "Terviseuudised". Saade avab omastehoolduse juriidilisi ja eetilisi aspekte juhul, kui on tegemist juba dementse patsiendiga, kes ise hakkama ei saa ja kellega ka lähedased hakkama ei saa. Stuudios on vandeadvokaat Ants Nõmper ja ITK õendushoolduskliiniku juht Eve Karmo. Samal teemal toimub novembris ka lühiseminar Tallinnas. Saatejuht Kadi Heinsalu.

15.00-16.00 "Viimane mudel". Seekordseks jututeemaks on virtuaalreaalsus. Reedel tuleb välja EASi e-Eesti showroom'i virtuaalreaalsuse lahendus, mis tutvustab e-Eesti teenuseid, ja millest saavad kasu lõigata ka Eesti ettevõtted. Saates on külas e-Eesti showroom´i juht Anna Piperal, Babahh meedia tegevjuht Silver Laadoga ja Telia kliendilahenduste müügijuht Rivo Roosileht. Saadet juhib Kristel Härma.

Hetkel kuum