Äripäev • 1. november 2018 kell 16:04

Raadiohommikus: milline edukas Eesti ettevõte saab uue juhi?

Homses hommikuprogrammis selgub, mis tuntud ettevõte vahetab juhti.  Foto: Andras Kralla

Reedel vahetub ühes Eesti edukas ettevõttes juhatuse esimees. Millise firmaga on tegu, miks otsustati selline muudatus teha ning mis on uue juhi plaanid, sellest kuuled reede hommikul Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Lisaks on hommikuprogrammi külalisteks Cleveroni juht Arno Kütt, kellega räägime Cleveroni sisenemisest Kanada turule. Kolmandaks külaliseks on ettevõtja Lilian Promet, kelle eesmärk on hakata tootma snollereid.

Hommikuprogrammi juhivad Liis Amor ja Aivar Hundimägi.

Päev jätkub kolme saatega.

11.00–12.00 "Kuum tool". Sel nädalal käis Isamaa välja teise pensionisamba reformimise ettepanekud, mis annaks inimestele võimaluse teise sambasse kogunenud raha ise investeerida või see ka korraga välja võtta. Milline näeks teine sammas välja pärast niisugust ümberkorraldust ja mis tagajärjed see kaasa tooks, räägime raadiosaates “Kuum tool”.

Sel teemal debateerivad Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder ja sotsiaaldemokraadist riigikogu esimees Eiki Nestor. Saatejuht on Birjo Must.

13.00–14.00 "Optibeti spordisaade". Miks käivad kümned mehed postitantsutrennis? Mis on postitantsutrikid, mille eest saab lademetes punkte ja millal võiks postitants olümpiale jõuda? Kas Kalev/Cramo haip oli hooaja algul õigustatud ning mis toimub Euroopa jalgpalliga? Optibeti spordisaate juhid Dannar Leitmaa ja Otto Oliver Olgo võtsid koos vahvate naiskülalistega need teemad üksipulgi ja kiirelt lahti.

15.00–16.00 "Eetris on ehitusuudised". Swedbanki ehituse sektorijuht Rene Zibo ning ehitusmaterjalide sektorijuht Birgit Märtin kõnelevad saates, milline on ehitussektori olukord tegelikult: ühelt poolt kuuleme ju imeheadest aegadest, samal ajal kerkib pea kohale järjest enam ohupilvi. Millistele näitajatele põhinedes teeb oma finantsotsuseid pank ning kuidas tundub selles vaates lähitulevik? Sellest kuuleb juba saatest, saatejuht on Lauri Leet.

Hetkel kuum