Eliisa Matsalu • 9. november 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Simson: Keskerakonnaga liituvad kõvad ettevõtjad

Keskerakonna liikmest majandus- ja taristuminister Kadri Simson lubas reede hommikul Äripäeva hommikuprogrammis, et Keskerakonnaga liituvad õige pea ka mitu majandus- ja teadusinimest.

Majandusminister Kadri Simson väidab, et Keskerakonna ridadesse tuleb majandus- ja ettevõtluse taustaga inimesi.
Majandusminister Kadri Simson väidab, et Keskerakonna ridadesse tuleb majandus- ja ettevõtluse taustaga inimesi.  Foto: Raul Mee

Samuti on oodata nimesid, kel on Simsoni sõnul olemas kõva ettevõtluse taust.

Simson rääkis hommikuprogrammis, et seni on olnud sotsid väga head kuulsate nimede endale haarajad, saades enda nimekirja nii Indrek Tarandi kui ka Marina Kaljuranna. Esimene neist pakub Simsoni enda sõnade järgi talle Pärnumaal tugevat konkurentsi, Kaljuranda oleksid aga enda ridadesse tahtnud kõik teised erakonnad, välja arvatud ehk Kaja Kallase juhitud Reformierakond. Viimati on tuntud inimestest Keskerakonnaga liitunud sumomaadleja Barutona tuntud Kaido Höövelson.

Simson märkis, et igal riigikogu valimisel on kriitiline mass valijaid, kes annab oma hääle täiesti uuele erakonnale. "Nad usuvad, et uus on parem. Siis nad pettuvad, aga nelja aasta pärast on jälle 5–15% valijaid, kes annavad jälle oma hääle täiesti uuele erakonnale," rääkis ta.

Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

Oled tellija, kuid ei pääse lugema?Vaata siia

Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt