Viivika Rõuk • Marge Väikenurm • 19. detsember 2018 kell 16:07

Vara, mis kuulub Danske asja kahtlusalustele

Danske endisele suhtehaldurile Jevgeni Agnevštšikovile kuulub Tallinna kesklinnas Jõe tänaval korteriomand, mille sihtotstarbeks on märgitud 95% ulatuses ärimaa ja 5% ulatuses elamumaa.   Foto: Kuvatõmmis

Danske kriminaalasjas kahtlustuse saanud panga endiste töötajate vara on arestitud 1,5 miljoni euro ulatuses.

Äripäev teeb kinnistusraamatu põhjal ülevaate varast, mis kuulub praeguseks avalikuks tulnud kaheksale kahtlusalusele.

Järgneb vara nimekiri:

Mihhail Murnikovile kuulub kuus korterit Tallinnas. Viis neist on Haabersti linnaosas Paldiski maanteel või Astangu tänaval ning üks Tallinna kesklinnas. Kõigile kinnistutele on seatud eilse seisuga hüpoteek, kuid täpsemat infot, kelle kasuks ja millises suuruses, veel saada ei ole.

Olga Tšetverikovale ja Tatiana Chetverikovale kuulub korter Tallinna kesklinnas Gonsiori tänaval. Tänase seisuga on esitatud kinnistamisavaldus ja osa kandeid võib olla kinnistusraamatusse tegemata. 2014. aastast on kehtiv hüpoteek 37 000 euro ulatuses Danske panga kasuks.

Jevgeni Agnevštšikovile kuulub Tallinna kesklinnas korteriomand, mille sihtotstarbeks on märgitud 95% ulatuses ärimaa ja 5% ulatuses elamumaa. Tänase seisuga on esitatud omandi kohta avaldus, mille sisu on kinnistusraamatusse veel kandmata.

Marko Tederi nimelt leiab maatüki Harjumaal Rae vallas Peetri Alevikus. 5,99 hektarit. Eilse sisuga on esitatud avaldus, mille sisu on kinnistusraamatusse veel kandmata. Tederi kuulub nimetatud maatükist 3/20. Teised omanikud on Arko Sikmann, Silja Sikmann, Europal Invest OÜ, OÜ Primero. Veel kuulub Marko Tederile pool 4,8 hektari suurusest maatükist Läänemaal Lääne-Nigula vallas Keedika külas. Kinnistu kannab nime Oti-Maja.

Natalja Komarovile kuulub korter Tallinnas Pae tänaval ja kinnisasi Maardu linnas Kukemarja teel.

Anna Kurilenkole kuulub ärimaa otstarbega korteriomand Tallinna kesklinnas Pirita teel. Eilse seisuga on selle kohta tehtud avaldus, detaile pole veel teada. Samal aadressil on veel kolm sama otstarbega korterit, kuid nende kohta värskeid märkeid ei ole.

Juri Kidjajevile ja Irina Kidjajevile kuulub kahasse pool 837ruutmeetrisest kinnistust Tallinnas Pirita linnaosas Pärnamäe teel.

Erik Lidmetsale kuulub korter Tallinnas Ristiku tänaval, mis on ühisomandis Katre Unt-Lidmetsaga. Neile kuulub ka 3/8 kaasomandist Tallinnas Tööstuse tänaval ja samal tänaval üks korter. Erik Lidmetsale üksi kuulub kaks kõrvuti korterit Tatu linnas Teguri tänaval. Veel kuulub talle elamumaa Lääne-Virumaal Haljala vallas Lobi külas.

Hetkel kuum