Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Venemaal suleti kõvasti rohkem firmasid, kui avati
Eelmisel aastal suleti Venemaal kaks korda rohkem ettevõtteid, kui juurde loodi, vahendas lenta.ru FinExpertiza analüütikute arvestusi.
Uurijate andmetel likvideeriti eelmisel aastal Venemaal 600 000 ettevõtet, aga loodi ainult 290 000 uut. Ainult viies piirkonnas oli suund vastupidine.
Tänapäeva noortele seatakse tihtilugu kõrged ootused – tuleb olla kiire õppija, kohanemisvõimeline ning tark ajakasutaja. Kui sellele lisada siht saavutada edu nii õpingutes kui ka tippspordis, tekib valem, mida vähesed suudavad tasakaalustada. Just seda kombinatsiooni nimetatakse kaheseks karjääriks, mis on tänapäeva üheks arengusuunaks noorsportlaste karjääri kujundamisel.