Raadiohommikus: särtsu täis idu, tagasituleku teinud Ossinovski ja Hunt
Nädalat lõpetavas raadiohommikus arutame suurde poliitikasse naasnud sotsiaaldemokraat Jevgeni Ossinovskiga sisepoliitilisi arenguid ja ettevõtjate poolt suuresti kritiseeritud majanduspoliitikat.
Jevgeni Ossinovski lahkab Äripäeva hommikuprogrammis sisepoliitilisi arenguid ja ettevõtjate poolt suuresti kritiseeritud majanduspoliitikat. Foto: Liis Treimann
Möödunul aastal 3 miljonit euro kaasanud ettevõte Vool tegevjuht ja asutaja Juhan Härm avab, millal nad investoritele uue võimaluse annavad ja kuidas on neid tervitatud välisturgudel.
Uue saatesarja „Password” avasaates sukeldume emotsionaalse turunduse maailma ning analüüsime, miks emotsioonid mängivad reklaamis ja meedias tihti ratsionaalsest lähenemisest suuremat rolli.