Moskvas vägistasid prostituudid „kontrollostu“ teinud politseiniku

13. jaanuar 2016, 17:10
Venemaa politsei
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160113/VARIA/160119853/AR/0/vene-politsei.jpg

Moskvas asuvasse bordelli „kontrollostu“ tegema läinud politsei kaastöötaja sai seal töötavalt kolmelt prostituudilt peksa ning ühtlasi vägistati ka ära, vahendas Vene telekanal 360°.

Intsident juhtus detsembri keskpaigas Moskvas ühes korteris asuvas bordellis. Uurimisandmetel astus politseis praktikal olev ja politseikoolis õppiv nooremleitnant asutusse sisse kui klient. Pärast sissejuhatavat vestlust valis ta välja neiu nimega Lola, kes lubas täita tema kõik fantaasiad, selgub nooremleitnandi politseile esitatud avaldusest.

Saanud mehelt 10 000 rubla, siirdus tütarlaps Lola selle äraviimiseks kööki, kuhu talle järgnes ka korravalvur, kes otsustas ennast paljastada, esitas töötõendi, ütles, kes ta on ja et tegemist oli "kontrollostuga". Töötõendi esitamine aga ei avaldanud loodetud efekti: Lola ja veel kaks köögis olnud armastuse preestrinnat - nagu neid nimetab telekanal 360° - naersid mehe töötõendi välja, süüdistasid teda pettuses ja virutasid kastruliga.

„Toibudes avastasin, et olen kinni seotuna mingis toas ja mul pole pükse jalas, tagumik oli paljas. Hakkasin kohe karjuma ja abi kutsuma, aga tulid need tüdrukud ja hakkasid mind vägistama,“ kirjeldab nooremleitnant oma üleelamisi telekanali valduses olevas avalduses.

„Seksuaalne nuhtlemine“ kestis tema sõnul pool tundi, kuni kohale jõudsid tema kolleegid politseist, kel tuli oma kaastöötaja päästmiseks korteriuks maha lõhkuda.

Kinnipeetud kolme tütarlast, lisaks Lolale veel Olga ja mustanahaline Ziza,  ähvardab pikk vanglakaristus õiguskaitseorganite kaastöötaja elule kallalekippumise eest. Mis puutub kannatanusse, siis üllatuslikult palus ta seletuskirjas oma ülemustel võimaldada tal politseikooli lõpetamise järel asuda tööle samas piirkonnas, kus teda vägivaldselt koheldi.

Telekanal 360° küsis loole kommentaari ka Venemaa siseministeeriumist, kus anonüümseks jääda soovinud allikas juhtunut küll kinnitas, kuid keeldus kommentaaridest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. January 2016, 17:22

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing