Eilne Nasdaqi tõus sai tänase kauplemispäeva alguses lisa

Peeter Koppel 07. märts 2001, 16:58

Tehnoloogiakeskne Nasdaq alustas tänast kauplemispäeva taas tõusuga ning Nasdaqi üldindeks oli kella 16:57 seisuga kerkinud 0,78 protsenti 2221,63 punkti tasemeni

<a href='http://finance.yahoo.com/q?s=^DJI d=5d' target='_vbors'>Dow Jonesi</a> tööstuslik keskmine oli samaks ajaks kerkinud 0,6 protsenti 10 654,31 punktile.

Investorid demonstreerisid taas oma võimet ignoreerida halbu uudiseid ning pöörasid oma tähelepanu mõjuka analüütiku Abby Coheni optimistlikule avaldusele.

Goldman Sachsi investeeringute strateeg Abby Joseph Cohen pidas USA aktsiaid praegustelt tasemetelt atraktiivseteks olles seega Merrill Lynchi David Bowersi ja Morgan Stanley Jay Peloski kõrval juba kolmas mõjukas analüütik, kes julgeb oma optimistlikke seisukohti väljendada.

Suurema tähelepanuta jäid aga halvad uudised fiiberoptiliste seadmete tootjatelt JDS Uniphase <GR#US.JDSU> ja maailma suurimalt mikrokiipide tootjalt Intel <GR#US.INTC>, kes mõlemad teatasid oma prognooside korrigeerimisest allapoole tuues põhjenduseks vähenenud tellimused klientidelt ja personaalarvutite turu jätkuva nõrkuse

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing