Ninnas hakkab Tallinnas teid ehitama

12. juuni 2001, 14:31

Kolmandat päeva Tallinna abilinnapea toolil istuv Hansatee nõukogu esimees Toivo Ninnas lubas koostada põhjaliku programmi Tallinna tänavate korda tegemiseks ja panna paika ühissõiduliikluse arendamise kava lähemaks kümneks aastaks.

Eelmiselt abilinnapealt Priit Vilbalt Vabaduse platsi poolse kabineti üle võtnud kapten Ninnas hakkab tegelema linna planeerimise, ehituse, ühiskondliku transpordi ja keskkonnakaitse küsimustega Tallinna linnas.

Ninnas ütles, et teda huvitaks väga teha Tallinnale üks põhjalik programm teede ehitamiseks. Ta lubas ka telllida uuringu, saamaks teada, millist ühissõiduliiklust linnakodanikud vajavad lähemal aastakümnel. 'Ma ei ütle, et troll või tramm peab kaduma, aga liinide osas võib muutusi tulla,' selgitas ta.

Üheks oma põhiülesandeks peab uus abilinnapea enda sõnul Tallinna sadama-alade avamist linnarahvale. Selleks tuleb tema sõnul pidada läbirääkimisi nii kaitsejõudude kui Tallinna Sadamaga. Veel lubas Ninnas viia lõpule Vabaduse platsi detailplaneeringu.

Ninnas ütles, et loodab, et tal jagub jõudu ka Hansatee nõukogu juhtimiseks ja tegutsemiseks Tallinna Sadama nõukogus. 'Õnneks ei nõua need ametid igapäevast kohalolekut,' lausus ta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing