Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Veskimägi arutas Slovakkias maksutemaatikat

13. juuli 2004, 14:18

Rahandusminister Taavi Veskimägi arutas täna Bratislavas Slovakkia rahandusministriga ettevõtete tulumaksu ja käibemaksu temaatikat.

Veskimägi keskendus täna Slovakkia rahandusministri Ivan Miklo?iga kohtudes Euroopa Komisjoni ja mitmete liikmesriikide initsiatiivile ettevõtte tulumaksu osas, seda nii tulumaksu baasi harmoneerimise kui minimaalsete määrade kehtestamise suhtes, teatas rahandusministeerium. Puudutati ka käibemaksuerandite temaatikat.

Taavi Veskimägi sõnul on Slovakkial ja Eestil ühiseid maksuhuvisid, mida koos kaitsta. 'Kohtumisel leppisime kolleegiga kokku, et valmistame 10. septembri rahandusministrite nõukogu aruteluks ette ühise positsiooni,? lisas Veskimägi. ?Me ei toeta ettevõtte tulumaksule miinimummäära kehtestamist ning ühisturu paremaks toimimiseks peame vajalikuks uute käibemaksuerandite kehtestamise vältimist ning kehtivate erandite nimekirja põhjalikku ülevaatamist.'

Pealelõunal kohtub Veskimägi Viinis Austria rahandusministri Karl-Heinz Grasseriga. Kohtumiste eesmärk on tutvustada Eesti positsioone ja leida võimalikke ühishuvisid, mida sügisel Euroopa Liidus algava maksudebati käigus kaitsta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing