Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Jäähokiliit süüdistab Hansapanka kahju tekitamises

15. veebruar 2006, 13:54

Eesti Jäähoki Liidu teatel taganes Hansapank sõlmitud kokkuleppest ja tekitas sellega asjatut segadust ja majandusliku kahju.

Eesti Jäähoki Liidu (EJHL) koduleht teatab, et septembris 2005.a. leppisid EJHL president Priit Vilba ja Hansapanga esindaja Liis Korts kokku reklaamlepingu sõlmimises hooajaks 2005-2006. Lepingu allkirjastamine viibis ja 5.detsembril teatas Hansapank, et kokkulepet ei ole.

'Reklaamsumma oli mõeldud noortekoondise ettevalmistuskuludeks,' selgitas Priit Vilba. 'Kuigi hooaeg on juba alanud, loodame leida mõne auväärse ja kõikidest kokkulepetest kinni pidava ettevõtte, kellega reklaamleping sõlmida.'

Hansapanga sponsorlussuhteid haldava Ando Noormets sõnul on EJHLi süüdistused alusetud, kuna panga ja jäähokiliidu vahel puudusid mistahes lepingusuhted. “Hansapank kinnitab veelkord, et ei ole rikkunud suhtluses jäähokiliiduga head tava ega jaganud katteta lubadusi,” lisas Noormets.

Hansapank avaldas kahetsust, et panga ja jäähokiliidu vahel toimunud koostööalaseid läbirääkimisi on alaliit käsitlenud kui pangapoolset lubadust asuda alaliidu toetajaks. “On mõistetav, et kui läbirääkimiste käik toob välja ebasoodsaid aspekte, pole välistatud ka koostööleppeni mittejõudmine,” ütles Noormets.

Noormest selgitas, et suhtlemist jäähokiliiduga alustas Hansapanga nimel küll Liis Korts, kuid kuna ta ei oma Hansapangas sponsorluslepingute üle otsustamise ega allakirjutamise pädevust, andis ta hokiliidu pakkumise üle teisele inimestele.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing