Eurotoetuste kasutamise strateegia eelnõu ootab ettepanekuid

10. märts 2006, 11:10

Rahandusministeerium ootab valmis saanud Euroopa Liidu struktuurivahendite kasutamise strateegia eelnõu kohta huvitatud osapoolte ettepanekuid.

Rahandusministeeriumi kodulehel avaldatud 'Riiklik struktuurivahendite kasutamise strateegia 2007-2013' on dokument, mis määrab kindlaks üldised eesmärgid ja valdkonnad, mille arendamiseks hakkab Eesti kasutama Euroopa Liidu toetusraha.

Täpsemad toetamisele kuuluvad tegevused ja rahastamise mahud määratakse kindlaks peagi koostatavates detailsemates valdkondlikes rakenduskavades.

'Riikliku struktuurivahendite kasutamise strateegia 2007-2013' eelnõu koostas erinevate ministeeriumite esindajatest koosnev töörühm, mida juhtis rahandusministeerium.

Kõigil teistel huvitatud osapooltel oli strateegia eelnõu koostamise käigus võimalik selle tööversioonidega tutvuda ja esitada oma esialgseid kommentaare.

Valitsus arutas eelnõu tööversiooni oma 13. veebruari kabinetinõupidamisel, kus valitsuse liikmed andsid strateegia ülesehitusele ja selles määratletud prioriteetsetele valdkondadele esialgse heakskiidu.

Rahandusministeerium ootab strateegia kohta arvamusi ja muudatusettepanekuid kuni 13. aprillini 2006.

Plaanide kohaselt arutab valitsus dokumenti taas mais, kui tuleb arutusele 'Riigi eelarvestrateegia 2007-2010'. Struktuurivahendite kasutamise strateegia on üks osa riigi üldisest eelarvestrateegiast. Seejärel toimuvad konsultatsioonid Euroopa Komisjoniga.

'Riikliku struktuurivahendite kasutamise strateegia 2007-2013' eelnõu koos kaaskirjaga on kättesaadav <#rahandusministeeriumi koduleheküljel=http://www.fin.ee/?id=13896>

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing