Esmaspäev 20. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Investor Toomas

Toomas on Äripäeva poolt välja mõeldud tegelane. Tema käsutuses on reaalne raha, mida hakati 2002. aasta algusest investeerima aktsiaturgudele. Investor Toomase investeerimisotsused langetab Äripäeva börsitoimetus.

Investor Toomas, vaata ikka ärikinnisvara ka!

25. august 2016, 11:15
BPT Real Estate'i tegevjuht Ülari Niinemägi seletab, miks ärikinnisvarasse investeerimine võib siiski hea mõte olla.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160825/INVESTOR/160829835/AR/0/ulari-niinemagi.jpg

Investor Toomasega võttis ühendust BPT Real Estate'i tegevjuht Ülari Niinemägi, kes seletas, miks ärikinnisvarasse investeerimine võib siiski hea mõte olla.

Niinemägi kirjutas vastuseks minu 23. augustil veebis ning päev hiljem paberlehes ilmunud mõtteavaldusele ärikinnisvarasse investeerimise kohta.

Niinemägi kirjutas, et Toomase seisukoht jäi talle kripeldama ja ta tahaks julgustada investor Toomast veel kord kaaluma ärikinnisvarasse investeerimist. Selleks jagas ta oma kogemusi, mis aitavad tema arvates selgitada ärikinnisvara investeerimisriskide tagamaid.

Niinemägi alustas sellest, et rahavoogu tootev elukondlik kinnisvara (näiteks üürikorter) on ärikinnisvaraga (näiteks terviklik büroohoone) sarnane ainult väga suures pildis. "Ärikinnisvara, eriti multifunktsionaalsete ja paljude kasutajatega hoonete puhul on investoritel võimalik osa saada stabiilsest rahavoost ja võimalikust kapitali kasvust. Ärikinnisvara investeeringuid juhitakse tavaliselt väga aktiivselt, see tähendab, et eesmärk on hoida ja kasvatada rahavoogu ja parandada selle kvaliteeti, luua lisaväärtust. Lepingud on väga põhjalikud just omaniku õiguste ja üürnike kohustuste lõikes, erinedes oluliselt just üürile andja kasuks elukondliku kinnisvara üürisuhetest. Samas tootlus investoritele võib ärikinnisvara puhul olla sama või isegi kõrgem elukondliku kinnisvaraga võrreldes," kirjutas ta.

Sinu tellimus on lõppenud.

Sul pole veel Äripäeva tellimust?

või Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas
ƄripƤev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. August 2016, 11:19
Otsi:

Ava täpsem otsing