Nordika võib loobuda Tallinna vineeri- ja mööblikombinaadist

14. august 1998, 00:00

Kindlustusselts Nordika peab läbirääkimisi mööbli- ja vineeritootja TVMK aktsiate börsile viimiseks, mille käigus võib Nordika TVMK aktsiatest loobuda, kinnitas eile Nordika üks omanik Jaanus Reisner.

«Võimalusi on palju, üks on ka see, et keegi ostab TVMK aktsiad ära,» möönis Reisner. Tema sõnul on võimalus TVMK börsile viia ka aktsiakapitali laiendades või aktsiate müügi teel.

Paar kuud tagasi kutsus Nordika huvilised TVMKga tutvuma, et saada pakkumisi aktsiate ostuks, kinnitas üks tundmatuks jääda soovinud pangandusallikas.

Reisneri väitel pakub Nordika investoritele võimalust viia TVMK aktsiad börsile, mille käigus soovis firma ka pakkumist aktsiate hinna kohta. «Kõik suuremad investeerimisfirmad on teinud pakkumisi,» lisas ta.

Fakti, et Nordika küsis kevadel pakkumisi 90% TVMK aktsiate ostmiseks kas korraga või osade kaupa, kinnitas Hansa Investmentsi tegevdirektor Piret Raudsepp. «TVMK börsile mineku plaan ei saa olla tõsine,» lausus ta. Nordika huvi aktsiad müüa vaibus pärast EBRD otsust osaleda Nordika aktsiakapitali laiendamisel, mida täna arutab Nordika aktsionäride koosolek. ÄP

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing