Metallica fännid vallutavad Tallinna ja Harju majutusasutused

Liis Rohtmets 12. juuni 2006, 00:00

Metallica fännid on broneerinud kõik vabad kohad Tallinna majutusasutustes, lisaks ööbimiskohtadele linna piires on välja müüdud ka toad paljudes külalistemajades väljaspool Tallinna, ütles GO Travel Cassandra reisikorraldaja Krista Astaseva.

Vähemal üks kontserdikülaline sõidab pärast kontserdi lõppu 50 kilomeetri kaugusele Kuusalu valda, kus tal on broneeritud tuba Kolga külalistemajas, märkis Astaseva.

Ka Kurtna hotellis, mis asub Saku vallas, on kõik toad kinni pandud. Hotelli administraatori Kristi Aunapi sõnul on selle põhjuseks kindlasti kontsert.

Toad linna keskel asuvas Sokos Hotel Virus on viimseni välja müüdud, väitis hotelli müügijuht Annely Hendrikson. "Kontserdiga seotud päringuid on tulnud palju, ööbimiskohti aga jätkunud vaid üksikutele," märkis ta.

Ka Mustamäel asuvas Hermese hotellis pole vabu tube. "Hotellis on 47 tuba ja kolmkümmend ööbijat on kindlasti siin kontserdi pärast," ütles hotelli juhataja Krista Kuus.

Tallinn City Campingu administraatori Timo Tuulase sõnul on kämpingus vabu telkimiskohti veel saja ringis, teist sama palju on kontserdikülastajad kinni pannud.

Kõige enam küsivad 13. juunil toimuvale Metallica kontserdile tulijad ööbimiskohti hotellides, muud ööbimisvõimalused nii populaarsed ei ole, ütles reisibüroo Estravel asepresident Balti tootesuuna alal Malle Pottsepp. Pottsepa sõnul ei ole hinnatase määrav, peaasi, et ööbimiskoha leiaks.

Metallica toob Eestisse vähemalt 29 000 turisti.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing