Kadrioru staadioni uus nägu maksis ligi 770 000 eurot

Katariina Krjutškova 17. juuli 2011, 17:09

Eesti Kergejõustiku Liidu teatel läks Kadrioru staadioni renoveerimine maksma ligi 770 000 eurot, vahendas uudisteportaal ERR.

Uuendustööde käigus sai Kadrioru staadion ligi 8000 ruutmeetrit Mondo rajakatet, mille sarnasel on peetud kergejõustikualasid ka viimasel üheksal olümpial, samuti uue ketta- ja vasaraheiteringi, kuhu sai ka uus IAAF-i normidele vastav kaitsevõrk.

Staadion sai ka kaks uut kuulitõukesektorit, ühe uue kettaheiteringi staadioni põhjasektoris, kus vastavalt tuuleoludele on nüüd võimalus valida võistluste läbiviimiseks erineva suunaga heitesektoreid ning ühe uue ketta- ja vasaraheiteringi staadioni harjutusväljakul, kaks kaugus- ja kolmikhüppepaika ning uued kaheksa meetrit pikad lipuvardad, mis paigaldati peatribüünilt nähtavale kohale.

Lisaks soetati staadionile juurde võistlusinventari, paigaldati tribüünile pressile mõeldud lauad ja toolid, korrastati vastastribüüni ja  pressiteenistusele mõeldud ruume.

Eelmise sarnase värskenduskuuri läbis Kadrioru staadion 2001. aastal, kuid viimane põhjalik renoveerimine jääb aga aastasse 1986.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. July 2011, 17:09
Otsi:

Ava täpsem otsing