Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mida teha nädalavahetusel?

16. oktoober 2014, 16:00
Lavastuses "Brüsseli kapsas" kehastab Jan Uuspõld Brüsselis elavat eesti naist. Täna näeb lavastust Otepääl, homme Võrus, ülehomme Põltsamaal.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141016/VARIA/141019730/AR/0/AR-141019730.jpg

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

17. oktoobril ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER 

Eesti Draamateater
17.10 kl 19 “Rahauputus”
17.10 kl 19 “Varesele valu...”
18.10 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”
18.10 kl 19 “Kontakt”
18.10 kl 19 “Link: Varesele valu... harakale haigus”
19.10 kl 19 “Teed juuakse kell viis”
19.10 kl 19 “Hävituse ingel”
21.10 kl 19 “Hävituse ingel”
22.10 kl 19 “Teed juuakse kell viis”
22.10 kl 19 “Vennas”
23.10 kl 19 “Tuhk ja akvaviit”
23.10 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”
23.10 kl 19 “Tund aega, et hinge minna”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla Teater
17.10 kl 19 “Woyzeck”
17.10 kl 19 “Mandel ja merihobu”
18.10 kl 19 “Vares”
18.10 kl 19 “Eedeni aed”
23.10 kl 19 “Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid”
23.10 kl 19 “Mandel ja merihobu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
17.10 kl 19 “Bajadeer”
18.10 kl 19 “Rinaldo”
19.10 kl 17 “Coppélia”
22.10 kl 19 “Savoy ball”
23.10 kl 19 “Armujook”
Estonia pst 4, Tallinn

Kell Kümme
19.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas 
22.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas
23.10 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles” Vaba Lava Teatrimajas
www.kell10.ee

Kuressaare Linnateater
17.10 kl 18 “Vana õngitseja” Kullamaa Kultuurimajas
19.10 kl 18 “Wally kohvik” Järva-Jaani Kultuurimajas
21.10 kl 19 “Vana õngitseja” Paide Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Monoteater
17.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Mooste mõisas
19.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Nordea Kontserdimajas
23.10 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Võru kultuurimaja Kannel
www.monoteater.ee

Monoetendus
17.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Otepää Gümnaasiumis
18.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Võru kultuurimaja Kannel
19.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Põltsamaa Kultuurikeskuses
20.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Käina kultuurikeskuses, Hiiumaal
21.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Kuressaare Kultuurivaras
22.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Nordea Kontserdimajas
23.10 kl 19 “Brüsseli kapsas” Vanemuise Kontserdimajas
www.piletilevi.ee

NUKU
17.10 kl 11 “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater” Salme Kultuurikeskuses
17.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
17.10 kl 15 “Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater” Salme Kultuurikeskuses
18.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
18.10 kl 15 “Metsakülad”
19.10 kl 12 “Munatopskid”
19.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
21.10 kl 11 “Pesamunad”
22.10 kl 11 “Kodud”
23.10 kl 11 “Hanel oli auto”
Lai 1, Tallinn

Piip ja Tuut Teater
18.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
19.10 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
18.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas 
20.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas
21.10 kl 19 “Alustame algusest” Vaba Lava Teatrimajas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
17.10 kl 19 “Viimase öö õigus”
17.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Püssi kultuurimajas
17.10 kl 19 “Armastus tööpostil”
20.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Vene Teatris
20.10 kl 19 “Seitsmeteistkümnenda nuku suvi” Vene Teatris
21.10 kl 19 “Kaasavaratu”
22.10 kl 19 “Algused” Saue Linna Kontserdisaalis
23.10 kl 19 “Leegionärid”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Kammerteater
23.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”
Vabriku 12, Tallinn

Tallinna Linnateater
17.10 kl 19 “Armastus ja raha”
17.10 kl 19 “Harakale haigus...”
18.10 kl 19 “Armastus ja raha”
18.10 kl 19 “Igatsus”
20.10 kl 19 “Igatsus”
20.10 kl 19 “Koletis kuu peal”
21.10 kl 19 “Armastus ja raha”
21.10 kl 19 “Igatsus”
22.10 kl 19 “Aju jaht”
22.10 kl 19 “Igatsus”
22.10 kl 18 “Karla - lavakava Kaarel Kilveti lauludest kahes osas”
22.10 kl 19 “Kontakt”
23.10 kl 19 “Aju jaht”
23.10 kl 19 “Armastus ja raha”
23.10 kl 19 “Igatsus”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
22.10 kl 19 “Kadunud sõbra juhtumt”
23.10 kl 19 “Kadunud sõbra juhtumt”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
18.10 kl 19 “Mängi minuga”
21.10 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
23.10 kl 19 “Topeltwoody”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
17.10 kl 19 “Kahe isanda teener”
18.10 kl 17 “Mere märgid”
18.10 kl 19 “Idioot” Tallinna Linnateatris
20.10 kl 19 “Eesriie avaneb!” Haapsalu Kultuurikeskuses
21.10 kl 19 “Mere märgid”
22.10 kl 19 “Eesriie avaneb!” Vanemuise suures majas
23.10 kl 19 “Hirm sööb hinge seest” esietendus
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
17.10 kl 19 “Meie esimene miljon” Toila Seltsimajas
18.10 kl 19 “Meie esimene miljon” Pürksi Kultuurimajas
20.10 kl 19 “Südamesõbrad” Rannu Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
17.10 kl 19 “Deemonid” väikeses majas
17.10 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”
18.10 kl 19 “Armastan! Armastan! Armastan!” Sadamateatris
18.10 kl 19 “Helisev muusika”
19.10 kl 12 “Armunud kastis” Teatri Kodus
19.10 kl 16 “Madisoni maakonna sillad” Sadamateatris
19.10 kl 16 “Rehepapp” Vanemuise väikeses majas
21.10 kl 19 “Üksildane lääs” Sadamateatris
22.10 kl 11 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
22.10 kl 18 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
22.10 kl 19 “Elling” Sadamateatris
23.10 kl 18 “Kuldvõtmekese lugu” Teatri Kodus
23.10 kl 19 “Minu järel, seltsimees!”
Vanemuise 6, Tartu

Varius
19.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis
20.10 kl 18 “Laborant Viiding” Teatri- ja Muusikamuuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
17.10 kl 18 “Sokrates. Pidusöök Prytaneionis”
20.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”
21.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”
22.10 kl 18 “Masohhisti pihtimus”
22.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”
23.10 kl 18 “Masohhisti pihtimus”
23.10 kl 18 “Unfinished Bisnes”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
19.10 kl 16 “Karu-Ott tahab magada”
21.10 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”
23.10 kl 11 “Jänes ja punamütsike”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Abja Kultuurimaja
22.10 kl 18 “Klassikatähed” kammerkontsert
Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja,

Antsla Kultuuri-ja Spordikeskus
22.10 kl 19 “Muusika Eestimaale". “Ka sisaliku tee kivil jätab jälje” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja
Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Café Amigo
17.10 kl 22 Ott Lepland
18.10 kl 22 E-Type
23.10 kl 22 The Tuberkuloited
Viru väljak 4, Tallinn

Club Hollywood
18.10 kl 23 “Retro Planeet” Joy (Austria)
Vana-Posti 8, Tallinn

Estonia kontserdisaal
17.10 kl 13 “Gurmee II: Star Wars” Lasse Joamets (viiul), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Mikk Murdvee
17.10 kl 19 “Gurmee II: Star Wars” Lasse Joamets (viiul), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Mikk Murdvee
18.10 kl 18 “G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli 95. aastapäeva Galakontsert ja bankett”
22.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)
Estonia pst 4, Tallinn

Järva-Jaani Kultuurimaja
23.10 kl 19 “Muusika Eestimaale”. “Ka sisaliku tee kivil jätab jälje” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja
Pikk 30, Järva-Jaani, Järvamaa

Karksi Valla Kultuurikeskus
22.10 kl 19 Tšellokvartett C-Jam
Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia, Karksi

Kumu Auditoorium
19.10 kl 17 “Sügisjazz 2014” MiaMee
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lounge24
20.10 kl 19 Abraham's Café
Rävala puiestee 3, Tallinn

Mustpeade Maja
23.10 kl 19 Rein Rannap (klaver)
23.10 kl 20 Lauri Saatpalu & Band
Pikk tn 26, Tallinn

Niguliste
19.10 kl 19 Kontserdisari “Müstilised kõlad”, “Vaikuse poole” – John Taveneri muusika. Tallinna Kammerorkestri keelpillikvartett, Insomnia-kvartett, Prezioso keelpillikvartett, Tobiase keelpillikvartett, Kellade ansambli Arsis liikmed, Sissejuhatus Peeter Vähilt
Niguliste 3, Tallinn

Nordea Kontserdimaja
21.10 kl 21.30 Heategevuskontsert “Eestist Ukrainale” Haydamaky (Ukraina), Tõnis Mägi, Ivo Linna, Sandra Nurmsalu, Lenna Kuurmaa, Birgit Õigemeel, Ott Lepland, InBoil, Rasmus Rändvee, Karl-Erik Taukar, Elephants From Neptune, Svjata Vatra, Koor “Ukraina”, Kaitseväe orkester
Estonia pst. 9, Tallinn

Philly Joe's
18.10 kl 21 Jazziklubi Philly Joe's: Maria Väli kvartett
Tatari 4, Tallinn

Puurmanni loss
17.10 kl 19 “Kaks tenorit” Lembit Saarsalu (saksofon), Raivo Tafenau (saksofon), Holger Marjamaa (klaver), Kaspar Kalluste (löökpillid), Heikko Remmel (kontrabass)
Kursi kihelkond, Puurmani vald

Põltsamaa Muusikakool
21.10 kl 17 “Muusika Eestimaale” Lauri Väinmaa (klaver), Jüri Aarma (lugeja)
Lossi 7, Põltsamaa, Jõgevamaa

Pärimusmuusika Ait
17.10 kl 19 “Viljandi Kitarrifestival” Jon Gomm (UK)
17.10 kl 20.30 “Viljandi Kitarrifestival” Aces Of Basses (Eesti)
18.10 kl 18 “Viljandi Kitarrifestival” Paul Daniel Band (Eesti) 
18.10 kl 20 “Viljandi Kitarrifestival” Jonathan Kreisberg Quartet (USA)
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
19.10 kl 17 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus Musicus
23.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
17.10 kl 22 Rakvere jazzuklubi: Verbarium
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Café
17.10 kl 22 Zveri (Venemaa)
18.10 kl 21 J.M.K.E - 25 aastat albumist “Külmale maale”
Tartu mnt 80d, Tallinn

TAFF CLUB Jazziklubi
23.10 kl 20 “Isa Tuli Koju” Lauri Saatpalu & Band
Pühavaimu 9, Tallinn

Tartu Jazz Club
17.10 kl 21 Helin-Mari Arder trio
18.10 kl 21 “Argentiina jazzi võtmes” Maimu Jõgeda (akordion), Karl Madis Pennar (kitarr)
23.10 kl 21 The Schwings (Leedu)
Ülikooli 20, Tartu

Tartu Linnamuuseum
22.10 kl 18 Sigrid Kuulmann-Martin (viiul), Ralf Taal (klaver)
Narva mnt. 23, Tartu

Tartu Peetri kirik
17.10 kl 18 “Peetri kogudus 145 – Peetri kirik 130” Eesti Rahvusmeeskoor
Narva mnt 104, Tartu

Teater NO99
17.10 kl 22 Gretagrund
Sakala 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
17.10 kl 19 Mari Poll (viiul) & Mihkel Poll (klaver)
21.10 kl 19 Vokaalansambel Jazz Island (Leedu)
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik
18.10 kl 16.30 “Viljandi Kitarrifestival”
Olga Shishkina & Ain Agan (FIN-EST)
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Vana Veetorn
17.10 kl 23.59 “Viljandi Kitarrifestival” Kristo Käo 
Johan Laidoneri plats, Viljandi

Väravatorn
18.10 kl 16 “Rikaste linnade rikas kultuur” Hortus Musicus
Lühike jalg 9, Tallinn

NÄITUS 

Adamson-Ericu Muuseum
“Ruhnu eleegiad”, kuni 19.10
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Eike Eplik, kuni 18.10
Art Allmägi, 20.10–01.11 
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Linlane ja aed”, fotonäitus, kuni 23.10
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
“Karu, Õ ja Joškin kot”, Soome-ugri brändinäitus, kuni 31.05.2015
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
“Inspireeriv India - India Inspiring!” India kultuurist inspireeritud postmargid, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Tehtud Poolas” plakatinäitus, kuni 26.10
“Eesti disain. Tööstustekstiil”, kuni 09.11
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
“Muusika. Orelid. Aated. Hugo Lepnurm 100”, kuni 31.10
Müürivahe 12, Tallinn

Haus Galerii
Juss Piho ja Jüri Mildeberg, kuni 31.10
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea Galerii
“Visuaallend” Saskia Järve, kuni 27.10
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru Kunstimuuseum
“Lux Aeterna. Itaalia kunst Leedu ja Eesti kogudest”, kuni 15.03
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Jänes Otepää lähistel” Ellinor Aiki, kuni 26.10
“Palun, jää seisma”, Madis Luik, kuni 26.10
“Väikese linnukese päevik” Irina Pilke (1925–2011) päevikujoonistuste põhjal valminud animatsioon, mille autoriks on läti režissöör, operaator ja graafiline disainer Edmunds Jansons, kuni 26.10
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk tn. 8, Viljandi

Kumu
“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11 
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
“Pidu sinus eneses. Art déco mood Aleksander Vassiljevi kogust”, kuni 18.01
“Richard Kaljo. Lood graafikas ja kirjades”, kuni 15.03
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
“Meri riidekapis”, kuni 18.01
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste Muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU Muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Põleva Kaelaga Kirjak”, kuraator: Ville-Karel Viirelaid, kuni 18.10
Kuzja Zverev, maalid, 22.10–15.11
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii raekojas 
“Reaalsuse kontroll” Heiki Leis, joonistused, kuni 08.11
Uus 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Kaktused – meie torkivad sõbrad”, kuni 19.10
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone Galerii 
“Back in Business/Annual Report/Aastaaruanne” Tarmo Luisk, kuni 26.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Tallinna Kunstihoone 80”, kuni 19.10
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Tartu Kunstimaja 
“Duul 100”, Kuraator Peeter Talvistu, kuni 19.10
Kaie Luik, kuni 19.10
“Varemed” Laura Põld, kuni 19.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Pilt ja sõna –Jaan Elken 60” Jaan Elkeni juubelinäitus, 23.10–30.11
“Paugutaja Seakülast”, Simson von Seakyli skulptuurinäitus, 21.10–07.12
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Lahe trenn III” Mauri Gross, kuni 07.11
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Helle Vahersalu, kuni 28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Aleksandr Tishkovi maalinäitus”, kuni 24.10
“Ameerikat kujutades” USA saatkonna näitusprojekt, kuni 24.10
“Epp Mardi foto ja siiditrükk”, kuni 24.10
Liiva 13, Võru

KINO 

Cinamon
“Kastitrollid”
kl 11.45, 13.15, 16.45
“Labürindijooksja”
kl 15.30, 18.15
“Maagiline Oz”
kl 11.15, 12.50
“Kadunud”
kl 18.45, 21.30
“Mängiks mente”
kl 15.10 (v.a N); N kl 17.10
“Valemaandumine”
kl 14.00, 16.00, 20.00, 22.15 (v.a N); N kl 18.00
“Lennukid 2”
kl 11.05
“Kirsitubakas”
kl 12.40, 16.30, 20.40
“Dracula: Jutustamata lugu”
kl 14.30, 18.00 (v.a N)
“Kohtunik”
kl 19.00, 21.45
“Annabelle”
kl 22.30
“Sils Maria pilved”
kl 22.00
“Maagia kuuvalgel”
kl 17.15 (v.a N), 19.30
“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”
kl 11.00, 13.30
“Amazonia”
kl 14.45
“Raev”
N kl 22.15
“Doktor Proktori puuksupulber”
N kl 15.15
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Kastitrollid”
3D: R kl 18.45; E–K kl 18.50;
2D eesti keeles: L kl 11.10, 12.45; P kl 11.40; K kl 11.45; E, T kl 11.50; N kl 12.00, 18.55; R kl 12.15;
3D eesti keeles: P kl 13.50, 16.10, 17.45; K kl 14.00, 16.20; E, T kl 14.10, 16.30; N kl 14.20, 16.40; R kl 14.30, 16.45, 17.55; L kl 15.00, 17.20; E–K kl 18.00;
2D vene keeles: P, E kl 11.20; R kl 11.30; L, T, K kl 11.40;
3D vene keeles: kl 13.15 (v.a. R, L, P); N kl 11.30, 15.30; P kl 12.50, 15.10; R kl 13.20, 15.35; L kl 13.45, 16.10; E, T, K kl 15.40
“Kirsitubakas”
eesti keeles: kl 19.45 (v.a. L, P), 21.50 (v.a. L, P, N); P kl 14.15, 19.15, 21.20; L kl 21.40, 18.50; R, P kl 11.50; E kl 12.20, 17.20; L, N kl 12.40; T, K kl 13.40; R, L kl 16.40; T, K, N kl 17.40; T kl 18.15
“Kohtunik”
kl 18.45 (v.a. R, L, P), 21.45 (v.a. R, L, P); P kl 12.00, 14.30, 16.20, 21.00; R kl 12.50, 15.45, 19.00, 22.00; E–K kl 13.00; L kl 13.50, 16.30; T, K, N kl 15.50; E kl 16.50, 20.55; L, P kl 18.30, 21.30; T kl 21.15
“Lõpupidu”
vene keeles: N kl 12.20; L kl 16.50; T–N kl 17.20; E kl 17.50, 20.20; P kl 18.10, 22.20; R, L kl 18.20; T kl 21.40; K kl 22.10; R, L, E kl 22.30
“Sils Maria pilved”
kl 21.10 (v.a. R, P, N); K kl 18.15; R, P kl 21.15
“Valemaandumine”
kl 17.00 (v.a. R, L, P), 20.00 (v.a. L, P, N); N kl 13.10, 21.40; P kl 13.55, 17.20, 19.45, 22.00; L kl 16.55, 19.10, 22.20; R kl 17.30, 22.15; E–K kl 22.10
“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”
kl 16.55 (v.a. R, L, P); E kl 11.40; L kl 11.45, 16.45; R kl 12.10, 17.20; P kl 12.20, 17.00; T, K, N kl 13.00
“Amazonia”
2D: N kl 11.20;
3D: kl 11.20 (v.a. L, P, N); L kl 10.45, 11.30; P kl 10.50, 13.15; R, L kl 13.30; E–K kl 13.40; N kl 13.45
“Annabelle”
kl 19.15 (v.a. L, P, N), 22.20 (v.a. L, P, N); T, K kl 15.10; E kl 15.45; R kl 16.10; N kl 16.30, 18.45; P kl 16.40, 18.55, 22.10; L kl 17.30, 19.40; L, N kl 21.50
“Dracula: Jutustamata lugu”
kl 14.55 (v.a. R, L, P), 20.10 (v.a. P, N), 22.00 (v.a. R, P, N); L kl 13.55, 14.45; P kl 14.50, 17.30, 20.00; R kl 15.15, 17.50; N kl 17.45, 19.15, 20.55; E–K kl 17.55; L, P kl 18.00; R, P kl 21.45
“Galaktika valvurid”
3D: kl 12.10 (v.a. R, L, N); R, L kl 12.00
“Kadunud”
kl 21.30 (v.a. L, P); N kl 15.25, 18.30; P kl 15.30, 21.10; L kl 15.50, 18.55, 21.20; E–K kl 15.55, 19.00; R kl 16.30; R, P kl 18.40
“Kutsuge McCall”
kl 21.00 (v.a. P, N); P kl 19.00; N kl 21.10
“Labürindijooksja”
kl 12.45 (v.a. L, P, E), 15.30 (v.a. P, N), 18.40 (v.a. R, P, N); E kl 12.30; P kl 13.00, 15.15; L kl 13.20; N kl 15.45, 18.15; R, P kl 18.50
“Lennukid 2”
2D eesti keeles: E kl 12.30; R kl 12.45; P kl 14.55; T, K, N kl 15.45; L kl 16.20
“Lucy”
E kl 13.45; P kl 20.20; R, L kl 20.30
“Ma ei tule tagasi”
T, K kl 12.05; R kl 14.10; E kl 14.25
“Maagia kuuvalgel”
kl 21.40 (v.a. L, T, N), 19.30; N kl 13.45; L kl 14.20; E–K kl 14.30; R kl 14.40
“Maagiline Oz”
2D eesti keeles: N kl 11.45; E kl 13.30; R, L, N kl 13.40; T, K kl 13.50; P kl 15.20;
3D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. P, N); P kl 11.10;
2D vene keeles: 14.50 (v.a. R, L, P); R kl 14.35; L kl 14.40; P kl 16.55
“Mängiks mente”
R kl 13.55; L kl 14.00; P kl 21.50
“Segatud tunded”
L kl 12.15; P kl 16.10; E–K kl 16.40; R kl 16.50
“Sipelgapoiss”
eesti keeles: P kl 11.15, 13.30; T–N kl 11.50; L kl 12.10; E kl 15.30; R, L kl 15.40
MET Ooper: “Figaro pulm”
P kl 12.00; L kl 19.55
MET Ooper: “Macbeth”
T kl 19.00
“Doktor Proktori puuksupulber”
eesti keeles: N kl 14.30
“Kibe!”
N kl 18.00, 19.55, 22.10
“Kihv”
N kl 21.20
NT Live: “Skylight”
N kl 21.00
“Raev”
K, N kl 19.00; N kl 20.50, 22.00; K kl 21.55
“Väikese Nicolas' suvevaheaeg”
eesti keeles: N kl 15.10
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Kastitrollid”
2D eesti keeles: kl 11.45 (v.a. L); L kl 11.30;
3D eesti keeles: kl 14.00 (v.a. L), 16.15 (v.a. L); L kl 13.00, 15.15
“Kirsitubakas”
eesti keeles: E kl 17.15; L kl 17.30; K kl 19.45; T kl 15.00; R kl 17.30; P, N kl 19.45
“Kohtunik”
kl 18.30 (v.a. L, N)
“Sils Maria pilved”
R, K kl 15.00; T, N kl 17.15; E kl 19.30
“Valemaandumine”
E, N kl 15.00; P, K kl 17.30; R, T kl 19.45
“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”
R, L, T kl 11.00; P kl 11.15; E, K, N kl 13.00
“Amazonia”
2D: E, K, N kl 11.00; R, T kl 13.00; P kl 13.15; L kl 13.45
“Annabelle”
R, E, K kl 22.00
“Dracula: Jutustamata lugu”
P kl 15.15; L kl 18.00; R, E, K kl 21.30; P, T kl 22.00
“Kadunud”
N kl 21.15; P, T kl 21.30
“Maagia kuuvalgel”
L kl 15.45
MET Ooper: “Figaro pulm”
L kl 19.55
“Kihv”
N kl 22.00
“Raev”
N kl 18.30
Riia 14, Tartu

Solaris Kino
“Sils Maria pilved”
R kl 19.00; L–K kl 19.20; N kl 18.50
“Kirsitubakas”
R kl 16.45, 19.15, 21.45; L–K kl 16.45, 19.15, 22.00; N kl 15.45, 22.10
“Kastitrollid”
3D eesti keeles: R kl 12.00, 14.15, 16.30, 17.45; L–N kl 12.00, 14.15, 15.45, 16.30;
3D vene keeles: R kl 13.30, 16.40; L–N kl 11.15, 13.30
“Kohtunik”
R kl 18.45, 21.45; L–K kl 13.45, 18.45, 21.45; N kl 13.30, 18.45, 21.45
“Valemaandumine”
R kl 12.00, 14.30, 16.50, 20.00, 22.20; L–K kl 11.00, 14.30, 16.50, 20.00, 22.20;
N kl 11.00, 14.30, 16.30, 20.00, 22.20
“Amazonia”
3D: R kl 12.45, 16.15; L–N kl 11.00, 13.15
“Annabelle”
R–N kl 20.10, 22.20
“Maagia kuuvalgel”
R kl 19.10, 21.30; L–N kl 19.30, 21.45
“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev”
R kl 12.30, 14.45, 15.45; L–N kl 11.45, 13.00, 15.00, 17.55
“Dracula: Jutustamata lugu”
R–N kl 18.10, 22.10
“Kadunud”
R kl 19.00, 21.30; L–K kl 15.10, 19.00, 21.30; N kl 15.10, 19.00, 21.40
“Maastik mitme kuuga”
R kl 15.00; L–N kl 13.20
“Võtame rahulikult”
R kl 17.00; L–N kl 17.20
“Brooklyni kõige vihasem mees”
R kl 14.15; L–N kl 15.15
“Labürindijooksja”
R kl 14.20; L–N kl 16.50
“Maagiline Oz”
2D eesti keeles: R–N kl 12.25;
2D vene keeles: R kl 12.50; L–N kl 11.15
“Raev”
N kl 19.15
Estonia pst 9, Tallinn

Võru kino Kannel
“Amazonia”
3D: R kl 15.45; E kl 14.00
“Lennukid 2”
3D: R kl 17.20; E, T kl 17.30; K kl 16.00
“Kutsuge McCall”
R kl 19.00; E, T kl 21.15; K kl 21.00
“Maagia kuuvalgel”
R kl 21.15; E, T kl 19.15
“Kastitrollid”
2D: P kl 17.30
3D: P kl 16.00; E, T kl 15.45; K kl 14.15
Liiva 13, Võru

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. October 2014, 15:50
Otsi:

Ava täpsem otsing