Pangajuhil tõrkus kohtus mälu

19. mai 2017, 06:30
Hotelli Kolm Õde ümber toimuva tsiviilvaidluse kohtuistungil olid tunnistajana kohal endine Tallinna Äripanga laenuosakonna juhataja Oleg Afanasjev (paremal), kostjate Tallinna Äripanga ja TBB Liising esindaja vandeadvokaat Viktor Särgava (paremalt teine) ning hageja esindajad Lextali vandeadvokaadid Marko Poola ja Olavi-Jüri Luik.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170519/NEWS/170519628/AR/0/AR-170519628.jpg

Tallinna ühe tuntuma hoone ja hotelli Kolm Õde ümber kasvanud tüli harutati üleeile kohtus, kus endisel Tallinna Äripanga laenuosakonna juhatajal oli mäluga halvasti, hagejad aga eitasid, et oleks tunnistajale koostöö eest raha pakkunud.

Väidetavate kantimistehingute tõttu Tallinna Äripanga, panga tütarfirma TBB Liisingu ning ekspolitseiniku, praegu peamiselt kinnisvaravaldkonnas tegutseva Veiko Kulla ettevõtte Petramark OÜ vastu esitatud hotelli Kolm Õde tagasivõitmise nõude ja/või kahju hüvitamise nõude asjas toimus esimene kohtuistung, millel kuulati hageja-poolseid tunnistajaid.

Peamiseks küsimuseks oli, kas endine TBB Liisingu juhatuse liige ning Tallinna Äripanga laenuosakonda juhtinud Oleg Afanasjev on hageja esindajatele näidanud ja kirjeldanud e-kirju, mis tõendavat Äripanga plaani hotelli kinnistu ülevõtmiseks ning ühe Veiko Kulla allkirjaga lepingu võltsimist.

Kui tunnistaja Afanasjev kurtis kehva mälu üle ning enda kinnitusel ei mäletanud, et oleks selliseid meile näidanud, siis ülejäänud kolm tunnistajat kinnitasid toimunut.

Sinu tellimus on lõppenud.

Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas

Äripäeva proovitellijana saate ligipääsu ainult tellijatele mõeldud sisule.
Teile on kättesaadavad kõik Äripäeva lukus lood, TOP'id, börsiuudised ja Investor Toomase nõuanded.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. May 2017, 16:29
Otsi:

Ava täpsem otsing