Tervisekaitse trahvis taas Byblost

30. jaanuar 2001, 10:21

Harjumaa ja Tallinna tervisekaitsetalitus määras Tallinna vanalinnas asuvale restoranile Byblos aegunud toiduainete kasutamise eest 2650 krooni suuruse trahvi, teatas Eesti Päevalehe Online.

'Tegime restoranile trahvi toiduainete hoidmise tingimuste rikkumise tõttu,' lausus Harjumaa ja Tallinna tervisekaitsetalituse direktor Rein Rannamäe. Tema sõnul määras tervisekaitsetalitus Byblose omanikule maksimaalse võimaliku trahvi.

Rannamäe kinnitusel polnud restorani sulgemiseks põhjust. 'Ka ei saanud me paraku teadet inimeselt, kes Bybloses süües väidetavalt terviserikke sai,' lausus ta.

Tartu tudeng Mele väitis möödunud nädalal Eesti Päevalehele, et sõi restoranis Byblos hakklihapastat ning pärast seda hakkas tal paha. Tekkis iiveldus, palavik ja tütarlaps oksendas terve öö.

Restoranile Byblos on see viimaste kuude jooksul teine tervisekaitsetalituse määratud karistus. Varem on restorani trahvitud selle tõttu, et valmistati roogi, mille tegemiseks polnud tervisekaitsetalituse heakskiidu saanud tingimusi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing