Keskerakond: püüdsime edastada tõest informatsiooni

Inno Tähismaa 14. veebruar 2001, 12:13

Keskerakond pöördus välissaatkondade poole, kuna püüdis edastada nn pildiskandaali kohta tõest informatsiooni, teatas erakonna esindaja.

Järgneb refereering:

Keskerakond pidas vajalikuks pöörduda otse välissaatkondade poole, kuna meil on põhjust kahelda selle informatsiooni usaldusväärsuses, mida jagavad kolmikliidu valitsusest ja Mart Laarist sõltuvad valitsusasutused.

Otseselt ajendasid meid avaldust saatma peaministri pressibüroo ja valitsuse pressinõuniku väärteavet sisaldavad avaldused skandaali avalikuks tulemise järel, milles naeruvääristati Keskerakonda ja ajalehte Kesknädal ning tembeldati avalikustatud informatsioon lausvaleks ja jamaks. Kuna valitsuse avalikud infokanalid avaldasid ebatõde, pidas Keskerakond möödapääsmatuks juhtunust omapoolse versiooni avaldamist välisriikide esindajatele.

Keskerakond rõhutab, et kõiges on järgitud kolmikliidu poliitikute endi poolt Eesti poliitikas algatatud tavasid. Selle vahega, et meie informatsioon saadeti saatkondadele avalikult, kolmikliidu parteide poolt on aga varem sageli kasutatud eraviisilisi kanaleid, millest avalikkust informeeritud pole.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing