Hokimängija peksis Narvas kohtunikku

13. märts 2001, 08:33

Eesti jäähokimeistrivõistlustel Narvas lõi Kohtla-Järve hokimängija Deniss Zimovtsev (22) mängu peaarbiitrit, rahvusvahelise kategooria kohtunikku narvalast Aleksandr Pavlovskit (49) näkku algul hokikepi ja seejärel kaks korda rusikaga, kohtunik esitas politseile avalduse algatada kriminaalasi, kirjutab Põhjarannik.

Konflikt jääl toimus kolmapäeval kaks minutit enne mat?i lõppu, kui Narva 2000 ja Kohtla-Järve Centrali mängijad olid järjekordselt karvupidi kokku läinud.

Centrali kaitsja Zimovtsev, kes selles mänguepisoodis ei osalenud, läks Pavlovski juurde ja nõudis, et kohtunik karistaks narvalast Boriss Dobrovi, kes olevat üht kohtlajärvelast valesti rünnanud.

?Minu arvates oli kõik määrustepärane ja rikkumist ma ei fikseerinud,? ütles Pavlovski. ?Siis hakkas Zimovtsev rõvedalt sõimama ja karistasin teda kümneminutilise karistusajaga. Seejärel lõi ta mind korra kepi ja kaks korda käega näkku. Eemaldasin Zimovtsevi mängu lõpuni.?

Pärast mängu esitas Pavlovski Eesti hokiföderatsioonile raporti palvega Zimovtsev eluks ajaks diskvalifitseerida kuritahtliku huligaansuse eest jääl ja mängu ametliku isiku solvamise eest. Peale selle esitas Pavlovski avalduse Narva politseile palvega algatada Zimovtsevi vastu huligaansuse pärast kriminaalasi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing