5 miljoni krooni riisuja läheb vangi

18. aprill 2001, 08:45

Ligi 5 000 000 krooni riisumises süüdimõistetud Lea Niinepuu ei kaevanud ringkonnakohtu otsust edasi. Seega peab ta lähipäevil minema 3,5 aastaks Harku naistevanglasse, kirjutab SL Õhtuleht.

Eile oli raamatupidajast suurriisujal viimane aeg kaevata edasi Tallinna ringkonnakohtu otsus. ?Meie andmetel pole otsust riigikohtusse edasi kaevatud. Saadame materjalid täna tagasi linnakohtusse ja otsus läheb täitmisele,? öeldi eile ringkonnakohtu kriminaalkantseleist.

Lea Niinepuu kaitsja, vanemadvokaadi abi Armand Reinmaa sõnul on tema leping naisega lõppenud. ?Meie enam sellega ei tegele ja ma ei oska rohkem Niinepuu saatuse kohta midagi öelda,? ütles ta.

Tallinna linnakohus mõistis korvpallur Christopher Moore`i abikaasa Lea Niinepuu, 25, oma tööandjalt, Halensi postimüügifirmat Eestis esindavalt firmalt Küprian ligi 5 000 000 krooni riisumise eest 3,5 aastaks vangi.

Ringkonnakohus jättis linnakohtu otsuse jõusse. Otsus jõustus selle kuulutamisel 14. märtsil. Niinepuud kohtusaalis siiski vahi alla ei võetud ja ühe kuu jooksul võis ta otsuse vaidlustada riigikohtus.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing