Ettevõtjad vajusid julgeoleku konverentsil läbi põranda

04. mai 2001, 08:02

Pärnus Agape keskuses kestval ettevõtte julgeoleku konverentsil vajusid eile kaks külastajat poolteise meetri sügavusele põranda alla, määrides ülikonna ja murdes kingakontsa, kirjutab Pärnu Postimees.

Kell 11.40 alanud kohvipausil kogunesid külalised fuajeesse pandud laua ümber, kui korraga hakkas kohvilaud vajuma. Üks mees ja naine langesid koos lauaga keldrikorrusele, ülejäänutel õnnestus kahe meetri pikkusest ja viie meetri laiusest august eemale põgeneda.

'Vajumine kestis kümmekond sekundit, kohvitassid kukkusid mehele peale. Ta vahetas hiljem riided ja pidi ülikonna keemilisse puhastusse viima,' rääkis Pärnu Konverentside juhatuse esimees, Eesti Ekspressi peatoimetaja Aavo Kokk.

Ühe nimetuks jääda soovinud konverentsikülalise sõnul purunes auku vajunud naisel king. 'Oleks laua asetus teine olnud, oleks kukkunute arv suurem,» lausus ta ja lisas, et vajumise tõttu komistas seal oma kümmekond inimest.

Agape koguduse pastori Tõnu Kuusemaa andmetel on selle koha peal keldrikorrusele viiv trepp. Et keldrikorrus jäeti rahapuudusel välja ehitamata, katsid ehitajad trepi koha laudisega ja asetasid sinna vaiba.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing