Kommentaarid ettekandele

27. september 2001, 00:00

Ka meie teeme eelarve novembris?detsembris ja see peaks vastama reaalsetele järgmise aasta tulemustele, kui turul mingeid anomaaliaid ei teki.

Meelis Arumeel oli käibekasvus suhteliselt konservatiivne. Sama meelt olen ka mina. Samas ootan aga suuremat kasvu kasumis. See saab võimalikuks tänu infovahetuse paranemisele tolliga. Loodan, et saame ka ühineda elektroonilise tolliandmete edastamise projekti, milles Schenker juba osaleb. Tänu sellele peaks meie kasum tuleval aastal tõusma 5. Suuremad peidetud ressursid ongi selles, et rohkem tuleb kasutada infotehnoloogiat, inimeste tööjõudu aga võimalikult vähem.

Paneme eelarve lõplikult kokku septembris, tuginedes eelnenud kaheksale kuule. Esimest korda vaatame eelarve üle esimese kvartali lõpus. Siis on teada lõplikult eelmise aasta tulemused ja ka uuest aastast on paar esimest kuud läbi.

Meil on kõik üks eelarve ? see mis on teada meil, on teada ka peakorteris. See tagab ka kontserni sees parema infoliikumise. Oleme börsiettevõte ja meil on väga oluline, et tulemused kiiresti kokku saaksid ja ka peakorterisse jõuaksid. Mitte nii et peakorter teab midagi muud, kuid meie istume siin suure rahahunniku otsas.

Prognoosides oleme meie ambitsioonikamad. Kogu logistilise protsessi areng on töötanud kiirtranspordi kasuks ? saadetised on muutunud väiksemaks ja saatmine tihedamaks. Seetõttu kasvab ka kiirtransporditurg kiiremini kui muu transport. TNT Eesti järgmise aasta käibekasv on 10?15 ja kasumikasv on üle 15. Kasum kasvab eelkõige efektiivsuse arvelt. Suudame käsitleda suurema koguse kaupu samade ressurssidega.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:09
Otsi:

Ava täpsem otsing