Linnavara müügist peab laekuma ligi 100 miljonit

09. veebruar 1998, 00:00

Metsamaa sõnul pole veel otsustatud, milliseid objekte konkreetselt müüakse. «Seda küsimust arutatakse,» lisas ta.

Linnavarade ameti juhataja Eve Fink ütles, et sellel aastal müüakse peamiselt objekte, mis jäid mingil põhjusel eelmisel aastal müümata, kuid mille müügi on linnavolikogu kinnitanud.

«Müüakse muu hulgas Mustamäe ABC-tüüpi kauplused, Õismäe Kullerkupu kauplus, Kännu Kukk,» lausus Fink.

Fink lisas, et linn müüb ära ka oma osaluse Tallinna Pangas, arvutifirmas Baltic Computer Systems ja keskturul. Tallinna Panga aktsiatest kuulub Tallinna linnale umbes neli protsenti.

Linnavalitsus arutas reedel ka linnavarade ameti töötajate palgaastmestikku ja koosseisu. Uue palgaastmestiku kohaselt hakkab linnavarade ameti juhataja teenima kuus 4620 krooni ja tema asetäitja 4340 krooni.

Linnavarade amet pidas võimalikuks kaotada peale eelnevalt kustutatud seitsme ametikoha veel seitse kohta, nende hulgas ehituskruntide osakonna peaspetsialisti, juristi ja linnavararegistri peaspetsialisti töökoha. Koondamist linnavarade ameti kinnitusel siiski ei toimu, kuna ametis on kaks vakantset ja kaks vabanevat töökohta.

Kaotatavate kohtade ülesanded jaotuvad olemasolevate töötajate vahel, töökoormuse kasvades kavatsetakse tõsta ka palgataset.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing