Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Mustamäe Jeans & Sport kujundati nädalaga

29. oktoober 1998, 00:00

Mustamäe Jeans & Spordi kaupluse ette pandi reklaam, et nädala pärast avatakse uus kauplus. Keegi ei uskunud, aga lubatud ajaga sai pood valmis. Eks see üks hullumeelne temp oli, meenutavad töötajad, sest töö käis nii ööl kui päeval.

Sisekujundaja Urmas Alling töötas välja kujunduspõhimõtted kogu hoonele, milles Jeans & Spordi kauplus asub. Temalt sai pood, mis asub maja tänavapoolsel küljel esimesel korrusel, oma punased trepid ja laetalad ning mustad ning valged värvitoonid. Ülejäänu jäi poe töötajate valida: mööbel ja müügistendid.

Et tulemus ühtlasem jääks, kooskõlastas edasise sisustamise eest hoolt kandnud Jeans & Spordi reklaamijuht Urmas Priske sisekujundajaga nii mööbli kui ka seinastendide väljanägemise.

Müügisaalis on kasutatud palju puitu: jalatsid on välja pandud sinakasrohelisel puust peaaegu seina suurusel stendil, puust on müügiletid ja stanged, kus ripuvad väljapandud riided.

Omapäraseks kujunduselemendiks on sepistatud kunstipärased stanged ja ülevärvitud puust elektrikaabli alusrullid, mille kauplus tasuta sai. «Tihti annab lihtsate vahenditega saavutada huvitav tulemus,» on Priske kindel.

Kujunduse kõige tähtsamaks ülesandeks peavad pole töötajad seda, et nende kauplus erineks teistest omataolistest.

«Meie püüdluseks oli, et inimene, kes tuleb siia, leiaks üles sobiva kauba ja et tal oleks mugav ja ilus osta.»

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 19:14
Otsi:

Ava täpsem otsing