Kõnekaart lubab mobiiliga soodsamalt kõneleda

10. detsember 1998, 00:00

Esmaspäeval tõi Q GSM turule uue kõnekaardi -- lisaks senisele Classicu paketile on saadaval ka Smart-pakett.

Smart on uudistoode, millega helistades on kohalike kõnede (kolme mobiilsideoperaatori ja Eesti Telefoni võrku) minutihind ööpäevaringselt neli krooni. Classicu kohalik kõne maksab tippajal paketi kasutajale kaheksa krooni minut, väljaspool tippaega 2.70. Mõlema Q kõnekaardi stardikomplekt maksab 150 krooni. Smart on mõeldud neile, kes kasutavad mobiiltelefoni võrdselt nii tippajal kui väljaspool seda.

Smart võimaldab asuda GSM-võrku kasutama kahe minuti jooksul. See on aeg, mis Q kõnekaardi omanikul kulub stardikomplektis sisalduva SIM-kaardi asetamiseks mobiiltelefoni ja PIN-koodi sisestamisega võrku lülitumiseks ning kõnekaardilt kõneaja laadimiseks. Kõnekaardi stardikomplektis sisaldub sajakroonine kaart. Kõneaja jääki saab kontrollida kõnekeskuse lühinumbrilt. Kõneaega saab lisada 100, 200 või 500-kroonise kaardiga. GSM- numbri säilimiseks peab lisama kõneaega enne kahe kuu möödumist viimasest laadimisest.

Automaatne kõnekeskus võimaldab igal Q kõnekaardi kasutajal ise ööpäev läbi kontrollida oma kõneaja jääki, lisada kõneaega ning paketti vahetada. Kuumaksu Q kõnekaardi kasutaja ei maksa, samuti ei sõlmi ta liitumislepingut ega saa igakuiseid arveid. Pidevalt on täpne ülevaade mobiilsidele tehtavatest kulutustest.

Stardikomplekte müüb Q GSM peale oma kaupluste ka bensiinijaamades. Neid on võimalik osta enam kui 350 müügipunktist üle Eesti.

Ka Eesti suurim operaatorfirma Eesti Mobiiltelefon teatas esmaspäeval, et toob jõuludeks turule oma kõnekaardi, kuid ei soostunud veel avaldama selle kõneminuti hinda ega muid üksikasju.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing