Hitachi monitor säästab lauapinda

23. detsember 1998, 00:00

Uutes Hitachi monitorides on kasutusel tehnoloogia, mis vähendab monitori mõõtmeid, pakkudes sealjuures väga head pildi kvaliteeti ja paremat ergonoomiat.

Üks maailma tuntumaid monitoride tehnoloogia arendajaid Hitachi toob turule uue seeria 21tolliseid monitore. CM811ET on sellest seeriast väikseim ja kergeim, kaaludes 27,5 kg.

21tollisel Hitachi monitoril on ekraanipind suurem kui mõnel teisel 21tollisel monitoril. Nähtav ala on uuel Hitachi monitoril 20 tolli ehk 508 millimeetrit.

Kuna monitor ei ole enam nii suur, mahub ta paremini lauale, uue monitoriga tekib laual 11% ruumi juurde võrreldes eelkäijatega.

Tagaosa lühendamise tulemusena saab teda laual paigutada silmadest kaugemale, mis pideval töötamisel on silmasõbralikum ja vastab ergonoomianõuetele. Suurte monitoride puhul oli seni probleemiks just see, et lauapinna vähesuse tõttu ei saanud neid silmadest nõutud kaugusele paigutada. Uus tehnoloogia tagab ka 10% parema teravustamise kui eelkäijad, pakkudes paremat pilti ka ekraani äärtes ja nurkades.

Monitor sobib PC, Macintoshi või Suni arvutitega, ekraani eraldusvõime on piisav suurte tabelite, graafika, elektronkirjastamise või projekteerimistöö tegemiseks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:03
    Otsi:

    Ava täpsem otsing