Reede 21. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Talvised veebikaamerad

04. jaanuar 2001, 00:00

http://www.munamagi.ee/kaamera.htm

Talviste veebikaamerate saatuseks on näidata suurema osa ajast süsimusta pilti üksikute tänavalaternate täppidega. Kuigi öösel pole kaamera leheküljel midagi vaadata, võib päeval kogu maailmast näha, kas mäel ruumi on ja kui paks on lumekiht.

http://www.otepaa.ee/

Erinevalt teistest Eesti veebikaameratest avalikes kohtades näitab Otepää peaväljakule suunatud veebikaamera pilti peaaegu reaalajas: ajanäitaja järgi uueneb pilt pea igal sekundil. Kuid liikumist on veebikaamera vaateväljas tavalistel päevadel (rääkimata öödest) vähe. Suuremate ürituste ajal on huvitavamat pilti näha, kuid muul ajal on abiks informatsioon Otepää ilmaolude ja hetketemperatuuri kohta, mida uuendatakse ka online.

http://meteo.physic.ut.ee/

Üks vanimaid Eesti veebikaameraid asub Tartus füüsikahoone katusel. Lisaks ilmainfole ja parkimisplatsi täitumusele saab lehelt näha ka mitmeid kohapealseid füüsikalisi parameetreid, nagu valgustatus, kiirgusvoog ja radioaktiivsus.

http://www.saarlane.ee/wcam.asp

Kuressaare kesklinna paigutatud veebikaamera näitab kesklinna iga minuti tagant. Pilti aitavad elavdada linnaliiklus, mis kaamera eest mööda suundub, ja jalakäijad linnapargis.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing