Turvafirma püüab klienti võrguga

Priit Harik 27. märts 2001, 00:00

Mitmete teenusepakkujate seast valimisel võib esmane emotsioon ja turvaettevõtte ?elektrooniline müügimees? mängida võimaliku uue kliendi jaoks olulist rolli. Liignapi baasinfoga veebileht peletab surfaja mugavamatele kodulehekülgedele ning soodsamad hinnad võivad jääda kehva esitluse puhul efektselt esitatud, kuid kallimale teenusele alla.

Allpool on ära toodud turvafirmade kodulehed, mis on leitud otsingumootorist sõnade ?turvalisus?, ?turvafirma? ja ?valveteenus? abil. Kuna enamik firmadest soovitavad lisaks baashindadega tutvumisele ka müügimeeste poole pöörduda personaalse pakkumise saamiseks, võivad teenuste hinnad läbirääkimiste käigus muutuda.

Eesti turvafirmade kodulehtedel olev materjal toodetest on tavaliselt piisavalt mahukas ja informatiivne, et klient saaks vastused sagedamini esitatavatele küsimustele ning tal tekiks huvi edasiseks kontaktiks firmaga.

www.alfasec.ee

Alfa Security kodulehe avaküljelt leiab teenuste alajaotuse. Teenused on jaotatud kolme kategooriasse: mehitatud valve, tehniline valve ja muud teenused. Kõigi alajaotuste juures on ära toodud tüüpteenuse baashinnad.

Lisaks tehnilise valve baashindadele on huvilisel võimalik alla laadida Exceli tabel, kus kirjas täiendav info viie hinnapaketi kohta. Ära on toodud nii liitumis- kui ka kuutasud, trahvid valeväljakutsete eest, materiaalse vastutuse suurused jms.

Pilkupüüdvalt on sooduspakkumiste all esitletud tehnilise valve skeem 15 korteriga majale või trepikojale.

Alfa Security kodulehel on ka võimalik täita elektrooniline tellimus valveteenuse saamiseks. Tellimusleht sobib nii era- kui firmakliendile.

Alfa Security tehnilise valve kuumaksud:
? Korterid: alates 177 kr
? Eramud: alates 295 kr
? Äripinnad: alates 1500 kr
? Laod: alates 2000 kr
? Tööstuspinnad: alates 2500 kr

www.kgrupp.ee

K-Grupi kodulehel on nii teenuste lühikirjeldused kui ka hinnad kergesti leitavad. Tehnilise valve hinnakirjas on kaks alajaotust. Erinevad kuutasud ja liitumishinnad on häire edastuse puhul telefoniliinide kaudu ja häire edastusel raadiosignaali abil. Viimast teenust hakatakse pakkuma alates aprillist.

K-Grupp tehnilise valve kuumaksud:
? Korter 200 kr
? Eramu 400 kr
? Kontor 700 kr
? Äripinnad 1000 kr

www.lilto.ee

Turvafirma Lilto internetilehel leiab küll teenuste ja hindade alajaotuse, kuid hinnakirja pole firma veebis avaldanud. Kodulehe külastajale öeldakse, et kuna objekti turvamine sõltub paljudest asjaoludest, siis ei saa hinnapakkumist teha alati ainult ruutmeetrite ja tubade arvu järgi. Seepärast soovitatakse ühendust võtta Lilto müügiosakonnaga. Hinnakirja juurest suunatakse klient nõuandelehele, kus jagatakse näpunäiteid valvesüsteemi valikuks. Samuti leiab nõuandelehelt näidispakkumise erakliendile, mille aluseks on võetud magalarajoonis asuva 9kordse maja esimesel korrusel asuv kolmetoaline korter.

www.skorpion.ee

Pärast mõningast ekslemist leiab ka Skorpioni kodulehelt hinnad ? toodete kataloogis paketilingile klikates. Erakliendi valvepaketi leping kehtib vähemalt kaks aastat. Kuuteenustasu sisaldab paketi lõplikku väljaostmist selle perioodi jooksul.

www.tammiskilp.ee

Tammiskilp osutab klientidele rahvasuus puldivalvena tuntud teenust. Hinnad paistavad esmapilgul uskumatult soodsad, kuid see tuleneb sellest, et teenuste eelduseks on valvesüsteemi olemasolu objektil.

Ärikliendi alajaotuses on ära toodud ka videovalve, paanikavalve, mehitatud valve ja patrullteenuse hinnad.

Tammiskilbi koduvalve (eelduseks valveseadmete olemasolu)
? liitumine valvekeskusega ? tasuta
? väljasõidud häiretele ? sisaldub kuutasus
? kuu teenustasu korter 200 kr +km/ eramu 300 kr + km

www.ess.ee

ESSi kodulehel on nii era- kui ka ärikliendi teenuste tutvustamist lihtne leida. Kõigi pakettide tutvustuste juurde on lisatud liitumistasu, kuutasu ja ka reageerimistasu. Hästi on tutvustatud ESS Koduvalve+ paketti, mis on ESSi poolt doteeritav teenusepakett. Paketile kehtib kolmeaastane kliendikohustus ? kui klient soovib lepingu varem lõpetada, tuleb tal välja maksta valveseadmete täishind 4900 krooni. Liitumine selle teenusega maksab 2000 krooni, kuutasu alates 249 kroonist, reageerimistasu 99 krooni.

Mugavalt saab tellida endale e-posti teel lisainformatsiooni huvipakkuvast teenusest ja saata leitud materjale sõbrale-tuttavale.

ESS Ärikliendi tehnilise valve hinnad:
? Tehnilise valve täisteenus kuutasu alates 1200 kroonist
? Tehnilise valve kombineeritud teenus kuutasu alates 600 kroonist
? Tehnilise valve infoedastusteenus kuutasu alates 100 kroonist

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing