Hanza.neti WAP võimaldab vabamakseid

ÄP Online 11. september 2001, 00:00

Hansapanga e-panganduse juhi Olari Ilisoni sõnul arendab pank mobiilpanganduse võimalusi pidevalt edasi.

?Et maksete tegemine mobiiltelefoni kaudu on väga mugav ning ainuüksi määratud makseid tehti aktiivselt, tahtsime seda võimalust veelgi laiendada,? rääkis Ilison.

Ta tõi näite, et WAPi kaudu on lihtne maksta sõbrale pärast ühist kinokülastust kohe piletiraha tagasi, ilma et oleks vaja hakata otsima sularahaautomaati.

Maksete tegemine hanza.neti WAP-versioonis on tasuta, maksta tuleb vaid telefoniühenduse eest.

Peale maksete tegemise saab hanza.neti WAP-versioonis vaadata kontojääki ja kümne viimase tehingu väljavõtet, krediit- ja deebetkaardi limiiti ning Eesti Panga valuutakursse. Muuta saab ka hanza.neti püsiparooli. Pangakaardi kadumise korral saab WAPi kaudu oma deebetkaardi ajutiselt blokeerida.

Hanza.neti WAP-versiooni saavad kasutada EMT kliendid, kellel on WAP-funktsiooniga mobiiltelefon. WAP-teenuse kasutamiseks peab klient ennast enne seda hanza.netis registreerima.

Hanza.neti WAP-versiooni veidi rohkem kui aastase turuloleku ajal on ennast selle kasutajaks registreerinud 10 952 klienti. Hansapanga interneti-pangal hanza.netil on septembri alguse seisuga ligi 274 000 klienti.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:52
Otsi:

Ava täpsem otsing